Jurassic World: Yıkılmış Krallık Yeni Fragman 1 – new details on jurassic world 2 shoot

Jurassic World: Yıkılmış Krallık Yeni Fragman

6 Şubat 2018

Jurassic World Yıkılmış Krallık Vizyon Tarihi: 8 Haziran 2018

Tema parkı ve lüks tatil yeri Jurassic World dinozorlar tarafından yok edileli dört yıl olmuştur. Isla Nublar hayatta kalan dinozorların ormanlarına sığındığı, insanlar tarafından terkedilmiş bir yer haline gelmiştir.

Jurassic World: Yıkılmış Krallık Yeni Fragman 2 – Jurassic World 2 Trailer Fallen Kingdom

Adanın uykuda olan yanardağı harekete geçince, Owen (Chris Pratt) ve Claire (Bryce Dallas Howard) adada kalan dinozorların soyunun tükenmesini engellemek için bir kurtarma kampanyası başlatır. Owen, hala ormanın derinliklerinde kayıp olan öncü raptor Blue’yu bulmak ister, Claire ise bu yaratıklara saygı duyduğunu anlamıştır ve misyonunu yerine getirmeye kararlıdır. Adaya vardıkları sırada lavların da harekete geçmesiyle, bu macera tüm gezegeni, prehistorik çağlardan beri görülmemiş ölümcül bir tuzağa sürükler.

Sinema tarihinin en popüler ve en başarılı film serilerinden biri olan Jurassic World, aynı heyecan ve maceraya sahip bu yepyeni sinema filminde, eskisinden daha büyüleyici ve dehşet verici yeni türler, favori karakterler ve dinozorlarla geri dönüyor. Jurassic World: Fallen Kingdom / Jurassic World: Yıkılmış Krallık filmine hoş geldiniz.

Oyuncular Chris Pratt ve Bryce Dallas Howard, idari yapımcılar Steven Spielberg ve Colin Trevorrow ile birlikte Universal Pictures ve Amblin Entertainment’ın Jurassic World: Fallen Kingdom / Jurassic World: Yıkılmış Krallık filmi için geri dönüyor. Pratt ve Howard’a rol arkadaşları James Cromwell, Ted Levine, Justice Smith, Geraldine Chaplin, Daniella Pineda, Toby Jones, Rafe Spall eşlik ederken BD Wong ile Jeff Goldblum ise rollerine geri dönüyorlar.

J.A. Bayona’nın (Kıyamet Günü) yönetmenliğini yaptığı epik aksiyon macera, Jurassic World’ün yönetmeni Trevorrow tarafından yazılmış. Derek Connolly ise ortak yazar. Yapımcılar Frank Marshall ve Pat Crowley, nefes kesen yeni bölümde yapım ekibinin başında bir kez daha Spielberg var ve Trevorrow ile birlikte çalışıyor. Belén Atienza, ekibe yapımcı olarak katılıyor.

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]

Yönetmen: J.A. Bayona
Senaryo: Derek Connolly, Colin Trevorrow
Oyuncular: Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, BD Wong, James Cromwell, Ted Levine, Justice Smith, Geraldine Chaplin, Daniella Pineda, Toby Jones, Rafe Spall, Jeff Goldblum [/box]

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir Cevap Yazın

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

2011 Yapımı Barbar Conan Fragmanı Yayında 3 – conan the barbarian 3d 05

2011 Yapımı Barbar Conan Fragmanı Yayında

Arnold Schwarzenegger ile özdeşleşen Barbar Conan, yenilenmiş ve aslına daha
Robert Pattinson ve Willem Dafoe'lu "The Lighthouse"dan İlk Fragman! 4 – The Lighthouse Movie Trailer 2019

Robert Pattinson ve Willem Dafoe’lu “The Lighthouse”dan İlk Fragman!

Yılın en çok beklenen korku filmlerinden biri olan The Lighthouse'dan