Türkiye Yakın Tarihinin En Gizemli Olayı: "500T Kayıp Otobüs" 1 – 500T Kayip Otobus 2

Türkiye Yakın Tarihinin En Gizemli Olayı: “500T Kayıp Otobüs”

16 Kasım 2021

GAİN’den ses getirecek yepyeni bir yapım geliyor. Yönetmenliğini ve senaristliğini Murat Özsoy’un üstlendiği “500T: Kayıp Otobüs” dosyası, bu efsane hattaki otobüsün içindeki yolcularıyla ortadan kaybolmasına dair sır perdesini aralıyor.

Türkiye Yakın Tarihinin En Gizemli Olayı: "500T Kayıp Otobüs" 2 – 500T Kayip Otobus 1Olayla ilgili esrarengiz teoriler, kayıp yakınları, görgü tanıkları, uzmanlar ve araştırmacı yazarların yorumlarıyla mercek altına alınıyor. “500T: Kayıp Otobüs” 11 Kasım’da Gain’de başladı.

240 dakikalık sefer süresiyle İstanbul’u bir başından öbür başına kat eden efsane halk otobüsü 500T, bir Cuma akşamı Levent trafiğinden kaçmak için girdiği ara sokaklardan birinde, içindeki yolcularıyla birlikte ortadan kaybolur. Şoför Haluk K. ve yolculardan bir daha hiç haber alınamaz.

Türkiye yakın tarihinin bu en gizemli olayıyla ilgili ortaya pek çok teori atılır. 500T askeri bir deneye mi kurban gitti? Ortadan kayboluşu Allah’ın işi mi, yoksa bu işte uzaylıların mı parmağı var? Tuzla tersanesindeki yabancı uyruklu mühendisin olayla ilgisi nedir? Haluk K. ve yolcular yok mu oldu, yoksa zaten hiç mi yoktular?

GAİN’in yepyeni projesi “500T: Kayıp Otobüs” işte bu olayı tüm yönleriyle mercek altına almaya hazırlanıyor. Peki, olay gerçek mi yoksa kurmaca mı? Mokümanter türündeki “500 T: Kayıp Otobüs”, gerçek hayatın kıyısında dolaşan senaryosu ve iyi düşünülmüş inandırıcı detaylarıyla seyirciyi adeta şaşkına çevirecek.

Yönetmenliğini Murat Özsoy ve Sinan Yabgu Ünal’ın üstlendiği, senaryosunu Murat Özsoy’un yazdığı, kalabalık oyuncu kadrosuyla dikkat çeken ve 7 bölümden oluşan “500T: Kayıp Otobüs” 11 Kasım’da GAİN’de başladı!

Türkiye Yakın Tarihinin En Gizemli Olayı: "500T Kayıp Otobüs" 3 – 500T Kayip Otobus 3

GAİN şimdi yıllık abonelik seçeneği ile ayda 13,90 TL (yıllık 166,80 TL) ödeyerek tüm içerikleri avantajlı fiyatla izleme imkanı sunuyor. Aylık olarak ise kredi kartı ve banka kartı ile 21,90 TL’ye, uygulama içi ödeme ile 23,99 TL’ye abonelik gerçekleştirilebiliyor. GAİN içeriklerinin bir kısmı her zamanki gibi ücretsiz izlenebiliyor.

GAİN Hakkında

Yeni nesil dijital içerik ve medya platformu GAİN, istediğiniz zaman, istediğiniz yerden izleyebileceğiniz özgün haber, dizi, film, program, belgesel gibi içerikleri abonelik tabanlı sunan bir yayın hizmetidir. GAİN, “kaliteli zaman, değerli içerik” mottosuyla özel içeriklere, farklı seslere, başka renklere, bağımsız hikâye formatlarına da yer vererek “Şimdi ne izlesem?” sorusuna kaliteli alternatifler sunar.

GAİN’e iOS ve Android için geliştirilen uygulamalar ile tüm mobil aygıtlardan, ayrıca Smart TV’ler ve web’den erişim sağlanabilir. Ücretli ve ücretsiz çok geniş bir içerik kataloğu sunan platformda, özel içerikleri izlemek için abonelik gerekmektedir.

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Karantina Günlerinde Netflix Deneyimi! 4 – 960x0

Karantina Günlerinde Netflix Deneyimi!

Karantina günlerinde Netflix deneyimi pek tatsız çünkü Netflix ABD arşivinde
Fırsatını Bulan Her Erkek Tecavüz Eder mi: Delhi Crime 5 – Delhi Crime 05

Fırsatını Bulan Her Erkek Tecavüz Eder mi: Delhi Crime

Delhi Crime kast sisteminden, kadının ikinci sınıf görülmesine, yoksulluktan sömürgeciliğin