After Life'ın İkinci Sezon Tarihi Duyuruldu 1 – After Life 4

After Life’ın İkinci Sezon Tarihi Duyuruldu

14 Şubat 2020

Netflix, After Life’ın ikinci sezon tarihini duyurdu. Başrolünde aynı zamanda yaratıcısı olan Ricky Gervais’in yer aldığı After Life, altı bölümlük yeni sezonu ile 24 Nisan 2020’de Netflix’e geri dönüyor!

Küçük bir kasaba olan Tambury’de yerel bir gazetede yazar olan Tony’nin (Ricky Gervais) hayatı karısının kanserden ölmesi ile altüst olur.

After Life'ın İkinci Sezon Tarihi Duyuruldu 2 – After Life 3

İkinci sezonda kaderiyle hala savaş veren Tony’nin arkadaşlıkları pekişmeye devam eder. Her biri kendi sorunları ile boğuşurken bir de gazetenin kapatılma tehlikesi ile mücadele ederler.

Kasabanın yerel Am-Dram gösterisi herkesin modunu yükseltecek mi?

Netflix orijinal dizisi After Life, Derek Productions imzasını taşıyor. Altı bölümlük dizinin yaratıcısı, yazarı ve yönetmeni Ricky Gervais. Yapımcı Charlie Hanson. Baş yapımcılar ise Ricky Gervais ve Duncan Hayes.

After Life'ın İkinci Sezon Tarihi Duyuruldu 3 – After Life 2

After Life'ın İkinci Sezon Tarihi Duyuruldu 4 – After Life 1

Dizide Ricky Gervais ile birlikte Penelope Wilton (Downton Abbey, Doctor Who), David Bradley (The Harry Potter series, Game of Thrones), Ashley Jensen (Extras), Tom Basden (Plebs, David Brent: Life On The Road), Tony Way (Edge of Tomorrow), David Earl (Cemetery Junction, Derek), Joe Wilkinson (Him and Her), Kerry Godliman (Derek), Mandeep Dhillon, Jo Hartley, Roisin Conaty ve Diane Morgan (David Brent: Life On The Road), Tracy-Ann Oberman (Eastenders) rol alıyor. Yeni sezonda kadroya dahil olan isimler ise Peter Egan (Downton Abbey), Ethan Lawrence (Bad Education) ve Bill Ward (Coronation Street, Emmerdale).

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Michael Bay'den Netflix Filmi: 6 Underground 5 – 6 Underground 2019 1

Michael Bay’den Netflix Filmi: 6 Underground

Michael Bay’in yönettiği ve başrolünde Ryan Reynolds’ın yer aldığı 6
Annihilation / Yok Oluş Gösterim Tarihi Belli Oldu 6 – Annihilation 2018

Annihilation / Yok Oluş Gösterim Tarihi Belli Oldu

Giriş Tek, Çıkış Yok! Netflix, merakla beklenen yeni filmi Annihilation’ın