Alper Mestçi'den "Haile: Bir Aile Kabusu" Fragman 1 – Haile Bir Aile Kabusu 2023 1

Alper Mestçi’den “Haile: Bir Aile Kabusu” Fragman

14 Haziran 2023

Siccin, Musallat gibi korku filmlerine imza atan yerli korku filmlerinin deneyimli yönetmeni Alper Mestçi’nin senaryosunu kaleme alıp yönetmenliğini üstlendiği yeni filmi Haile: Bir Aile Kabusu’ndan ilk fragman yayınlandı.

Yerli korku filmlerinin deneyimli yönetmeni Alper Mestçi’nin senaryosunu kaleme aldığı ve yönetmenliğini üstlendiği yeni filmi Haile: Bir Aile Kabusu’ndan ilk fragman geldi.

2022 yılında Mahlukat filmi ile beyazperdede yer alan Mestçi‘nin yeni filmi Haile: Bir Aile Kabusu’nda Kemal, âşık olduğu kadının kendisiyle değil de abisi ile evlendirilmesinden sonra bütün bir köyün sonunu getirecek olaylar silsilesinin başlamasına yol açar.

Alper Mestçi'den "Haile: Bir Aile Kabusu" Fragman 2 – Haile Bir Aile Kabusu 2023 1

Lanetli bir büyünün 25 yıl sonra tekrar ortaya çıkması ve vaat edilen kefaretini talep etmesiyle kötülük yeniden baş gösterir. Kendisini tüm bu olayların merkezinde bulan Damla, Haile-i Vaka olarak kayıtlara geçecek bu olayların baş gösterdiği Baras köyüne gider ve geçmişiyle yüzleşir.

Aytaç Medya ve ANL Yapım imzalı projenin oyuncu kadrosunda Ömer Gecü, İpek Arkan, Seyran Aksoy, Nesrin Yıldırım, Öznur Kula, Emre Kılın, Tolga Demircan, Rıfat Durmuş, Emre Aydın, A. Tevfik Sütay, Güneş Galava, Yaşar Kutbay, Zeynep Kılınç, İbrahim Şentürk, Melis Özkan, Hülya Diken, Ayşe Kaya ve Zeynep Urhan gibi isimler yer alıyor. Film, 23 Haziran 2023 tarihinde vizyona girecek.

Alper Mestçi'den "Haile: Bir Aile Kabusu" Fragman 3 – Alper Mestci Haile Bir Aile Kabusu 2023 poster

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Bad Times At The El Royale İlk Fragman 4 – Bad Times At The El Royale 1

Bad Times At The El Royale İlk Fragman

12 Ekim’de vizyona girecek Bad Times At The El Royale
Furiosa: Bir Mad Max Destanı Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı 5 – Furiosa A Mad Max Saga 2024 1

Furiosa: Bir Mad Max Destanı Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı

Mad Max efsanesi Furiosa ile devam ediyor! Son yılların en