Ant-Man and the Wasp: Quantumania İlk Fragman

Merakla beklenen Marvel Studios imzalı Ant-Man and the Wasp: Quantumania / Ant-Man ve Wasp: Quantumania’dan ilk fragman yayınlandı.

Film, 17 Şubat 2023’te vizyona giriyor.

Marvel Studios’un epik bilim kurgu ve aksiyon türündeki merakla beklenen yeni filmlerinden Ant-Man ve Wasp: Quantumania’nın ilk fragmanı paylaşıldı. 17 Şubat 2023’te sinemaseverlerle buluşacak filmde süper kahraman çift Scott Lang (Paul Rudd) ve Hope Van Dyne (Evangeline Lilly), Ant-Man ve Wasp olarak maceralarına devam etmek üzere geri dönüyor.

Kızları Cassie’nin Kuantum Alemi’ne sinyal göndermesi sonucu kendilerini bir anda büyüleyici, tehlikeli ve sıra dışı bir evrende bulan aileye, Hope’un babası Hank Pym (Michael Douglas) ve annesi Janet Van Dyne (Michelle Pfeiffer) da eşlik ediyor. Aile, Kuantum Alemi’ni keşfederken olağanüstü yeni yaratıklarla karşılaşıyorlar. Jonathan Majors’ın Kang karakteriyle bu soluksuz serüvene katıldığı Ant-Man ve Wasp: Quantumania’da Peyton Reed yönetmen koltuğuna geri dönerken, Kevin Feige ve Stephen Broussard ise filmin yapımcılığını üstleniyor.

Ant-Man and the Wasp: Quantumania İlk Fragman 4 – Ant Man ve Wasp Quantumania 1

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir