Avengers: Infinity War / Sonsuzluk Savaşı Yeni Fragman

27 Nisan’da gösterime girecek Avengers: Infinity War / Avengers: Sonsuzluk Savaşı filmine ait yeni fragman ve afiş yayınlandı!

Avengers: Infinity War / Sonsuzluk Savaşı Yeni Fragman 1 – TRA1170 v014.1068

Bütün Marvel Sinematik Evreni’ni kapsayan ve yapımı on yıl süren eşi görülmemiş sinematik bir şölen; Marvel’dan Avengers: Infinity War / Avengers: Sonsuzluk Savaşı filmi tüm zamanların en muhteşem ve ölümcül hesaplaşmasını beyazperdeye taşıyor. Yenilmezler ve süper kahraman dostları, yıkıcı bir saldırı evrenin sonunu getirmeden önce güçlü Thanos’u yenmek için her şeyi feda etmeye razı olmak zorundadır.

Filmin yönetmenleri Anthony ve Joe Russo. Christopher Markus ve Stephen McFeely senaryoyu yazdı. Marvel’dan Avengers: Infinity War / Avengers: Sonsuzluk Savaşı filmi 27 Nisan 2018‘de vizyonda.

Avengers: Infinity War / Sonsuzluk Savaşı Yeni Fragman 2 – Avengers Infinity War Sonsuzluk Savaşı poster

Yönetmen: Anthony Russo, Joe Russo
Senaryo: Christopher Markus, Stephen McFeely
Oyuncular: Chris Hemsworth, Benedict Cumberbatch, Chris Evans, Robert Downey Jr., Karen Gillan, Chadwick Boseman, Josh Brolin, Letitia Wright, Scarlett Johansson, Danai Gurira, Elizabeth Olsen, Sebastian Stan, Tom Holland, Tom Hiddleston, Winston Duke, Zoe Saldana, Angela Bassett, Jon Favreau, Chris Pratt, Pom Klementieff, Jeremy Renner, Paul Rudd, Dave Bautista, Benicio Del Toro, Paul Bettany, Mark Ruffalo, Gwyneth Paltrow, Benedict Wong, Don Cheadle

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir