Bourne Serisinin Yaratıcısından İddialı Bir Aksiyon: The Janson Directive  1 – Dwayne Johnson Confirmed to Headline The Janson Directive1

Bourne Serisinin Yaratıcısından İddialı Bir Aksiyon: The Janson Directive 

Bourne serisinin yaratıcısı ve yazarı Robert Ludlum’un son romanı beyazperdeye aktarılmaya hazırlanıyor. The Janson Directive adlı romandan beyazperdeye uyarlanacak olan filmde başrolü The Mummy Returns, G.I. Joe ve son olarak Fasr & Furious serilerinde boy gösteren eski güreşçi Dwayne Johnson alıyor.

Film kanun karşısında adını temizlemeye çalışan bir adamın öyküsü odaklı olacak. Dwayne Johnson’ın adı pek çok kez film için dedikodu niteliğinde ortaya atılmıştı ancak aktör kendi twitter hesabından olayı doğruladı. Görüşler The Janson Directive’in de bir Bourne üçlemesi gibi seriye dönüşüp fenomen olacağı yönünde. Yönetmen koltuğunda ise daha önce A Beautiful Mind ile senaryo dalında Oscar kazanmış olan usta isim Akiva Goldsman olacak.

Filmin vizyon tarihi henüz belli değil. Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

Haber çeviri: Egemen Tokatlıoğlu

Kaynak: http://screenrant.com/dwayne-rock-johnson-janson-directive-movie/

blank

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir