Bullet Train / Suikast Treni Fragman

Ülkemizde 5 Ağustos’ta vizyona girecek, başrolünde Brad Pitt’in yer aldığı, yönetmenliğini David Leitch’in üstlendiği Bullet Train / Suikast Treni filminden yeni fragman paylaşıldı.

Bullet Train / Suikast Treni filminde Brad Pitt, raydan çıkan bir dizi olayın ardından, işini barışçıl bir şekilde yapmaya kararlı, şanssız bir suikastçı olan Uğur Böceği rolünde karşımızda.

Bununla beraber kaderin başka planları vardır, çünkü Uğur Böceği’nin son görevi onu dünyanın dört bir yanından ölümcül düşmanlarla –hepsi birbiriyle bağlantılı ancak çelişkili hedeflerler– dünyanın en hızlı treninde bir çarpışma rotasına soktuğundan, şimdi trenden inmenin bir yolunu bulması gerekmektedir.

Filmi Deadpool 2’yi de yöneten David Leitch yönetti. Brad Pitt, hepsi birbirine bağlantılı ancak çelişkili hedeflere sahip, çok çeşitli, eklektik suikastçıları canlandıran oyuncu kadrosunun başında geliyor. Heyecan verici hikaye günümüz modern Japonya’sında, hiç durmayan bir trende geçiyor.

Bullet Train / Suikast Treni

Yönetmen: David Leitch
Senaryo: Zak Olkewicz
Uyarlanan kitabın yazarı: Kotaro Isaka
Oyuncular: Brad Pitt, Joey King, Aaron Taylor-Johnson, Brian Tyree Henry, Andrew Koji, Hiroyuki Sanada, Michael Shannon, Benito A Martinez Ocasio ve Sandra Bullock
Yapımcılar: Kelly McCormick, David Leitch, Antoine Fuqua
Yönetici Yapımcılar: Brent O’Connor, Ryosuke Saegusa, Yuma Terada, Kat Samick

Bullet Train / Suikast Treni Fragman 5 – Bullet Train Suikast Treni poster

blank

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir