Cem Yılmaz’ın Yeni Filmi: Pek Yakında 1 – Pek Yakında 1

Cem Yılmaz’ın Yeni Filmi: Pek Yakında

10 Haziran 2014

“Pek Yakında” Ekim’de Sinemalarda…

Çekimleri 2 hafta önce başlayan, Cem Yılmaz’ ın yeni filmi “Pek Yakında”nın teaseri bu hafta sinema izleyicileri ile buluşuyor….

Pek Yakında 1

Yönetmenliğini ve senaristliğini Cem Yılmaz’ın yaptığı ve başrolünde olduğu filmde kendisine Tülin Özen, Zafer Algöz, Özkan Uğur, Ozan Güven, Çağlar Çorumlu, Cengiz Bozkurt, Zerrin Tekindor, Hare Sürel, Ayşen Gruda, Ülkü Duru, Emin Gürsoy, Metin Coşkun, Tuğrul Tülek ve çocuk oyuncu Ata Berk Mutlu’nun yeraldığı zengin bir oyuncu kadrosu eşlik ediyor. Filmin kostüm tasarımcısı Gülümser Gürtunca, sanat yönetmeni Hakan Yarkın ve görüntü yönetmeni ise Gökhan Atılmış.

Muzaffer Yıldırım ve Cem Yılmaz ortak yapımcılığında hayata geçen ve Ekim ayında vizyona girecek “Pek Yakında” filminin konusu:

“Eski bir figüran olan korsan Dvdci Zafer karısının boşanmak istemesi üzerine kanunsuz işlere tövbe eder. Ailesini geri kazanmak için eski sinemacı tanıdıklarından oluşan bir ekiple 1970’lerden beri çekilememiş fantastik bir proje olan “Şahikalar-Kötülüğün Sonu” isimli filmi çekmeye soyunurlar. Kabiliyeti sınırlı bir ekiple yola çıkan Zafer’i komik, eğlenceli ve duygusal bir macera beklemektedir…”

“Pek Yakında” teaser fragman. Tıklayın, izleyin!

Pek Yakında 2

Pek Yakında 3

Pek Yakında 4

Pek Yakında 5

Pek Yakında Teaser Afiş

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Justice League İlk Fragman 2 – Justice League 2

Justice League İlk Fragman

Kasım 2017'de gösterime gireceği duyurulan Justice League filmine ait Türkçe
Sisu 30 Haziran’da Sinemalarda 3 – Sisu 2022 3

Sisu 30 Haziran’da Sinemalarda

Aksiyon tutkunlarına kan, ter ve gözyaşıyla dolu sürükleyici bir yolculuk