Cem Yılmaz ve Netflix'ten Uzun Soluklu Anlaşma 1 – Ersan Kuneri 8

Cem Yılmaz ve Netflix’ten Uzun Soluklu Anlaşma

Yayınlandığı ilk ayda zirveye demir atan Erşan Kuneri, Netflix’in Türkiye’de en çok izlenen yerli içeriği oldu.

Haftalarca konuşulan ve Netflix’in Top 10 listelerinden inmeyen dizi 2. sezonunda yepyeni hikayesiyle izleyiciyle buluşacak.

Yaratıcı dünyası, güçlü kalemi ve sınır tanımayan oyunculuğu ile Cem Yılmaz, Netflix ortaklığında içerisinde dizi, film ve stand-up projelerinin yer aldığı toplamda 6 projeye imza atacak.

“Beni gördüğünüz yerde izleyin, bundan daha güzel hediye olmaz bana.” Erşan Kuneri

Yayınlandığı ilk ayda zirveye demir atan Erşan Kuneri, Netflix’in Türkiye’de en çok izlenen yerli içeriği oldu. Cem Yılmaz’ın yazıp yönettiği dizide, başrollerde Cem Yılmaz, Ezgi Mola, Zafer Algöz, Çağlar Çorumlu, Uraz Kaygılaroğlu, Merve Dizdar, Nilperi Şahinkaya ve Bülent Şakrak yer alıyor. Erşan Kuneri 2023’te yeni sezonuyla ve yepyeni hikayesiyle kaldığı yerden devam edecek.

Cem Yılmaz ve Netflix'ten Uzun Soluklu Anlaşma 2 – Ersan Kuneri sezon 2

Bununla birlikte Cem Yılmaz ve Netflix, içinde birden fazla formatı kapsayan bir anlaşmayı da müjdeledi. Yapılan anlaşmaya göre, Erşan Kuneri’nin 2. sezonu dahil olmak üzere toplamda iki dizi, iki film ve iki stand-up projesine imza atıldı. Anlaşma dahilindeki ilk film olan Do Not Disturb‘ün çekimlerinin sonbaharda başlaması planlanıyor.

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yorum var

  1. blank

    Oyuncu kadrosu sayılırken Can Yılmaz yine gümbürtüye gitmiş, üzülüyorum :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir