Gerçek Sinema Keyfi Artık Cebinizde!

Gerçek Sinema Keyfi Artık Cebinizde! 1 – mobile appCinemaximum salonlarında kullandığı ileri teknolojilerle unutulmaz seyir keyfi yaşatan Mars Cinema Group; yeni mobil uygulaması ile sinemaseverlere kolaylık sağlıyor. 

Mars Cinema Group; sinemaseverlerin hayatını kolaylaştıracak yepyeni bir mobil uygulamayı yayına aldı. Film izleme deneyimini mobile taşıyan Cinemaximum uygulaması kullanıcı dostu özelliğiyle App Store ve Google Play’de sinemaseverleri bekliyor.

Vizyondaki filmler hakkında bilgilerin yer aldığı uygulamada aynı zamanda fragmanlar da izlenebiliyor. Filmlerin seans ve salon bilgilerinin de sunulduğu uygulama üzerinden bilet satışı da gerçekleştiriliyor.

Uygulamaya Mars Cinema Club kartıyla üye girişi yapan sinemaseverler ayrıcalıklı avantajlardan da faydalanabiliyor. Üyeliği bulunmayan izleyiciler ise uygulama üzerinden kolaylıkla Mars Cinema Club üyesi olabiliyor.

Cinemaximum IOS uygulamasını buraya tıklayarak indirebilirsin.

Cinemaximum Android uygulamasını buraya tıklayarak indirebilirsin.

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir