Cocaine Bear / Çıldırmış Ayı İlk Fragman 1 – Cocaine Bear Cildirmis Ayi 01

Cocaine Bear / Çıldırmış Ayı İlk Fragman

2 Aralık 2022

Cocaine Bear / Çıldırmış Ayı filminin Türkçe altyazılı ilk fragmanı yayınlandı.

1985 yılında bir uyuşturucu kuryesinin uçağının düştüğü, kokainin kaybolduğu ve kokaini bir kara ayının yediği gerçek hikâyeden ilham alan çılgın gerilimde polis, suçlu, turist ve gençten oluşan tuhaf bir grup, 230 kiloluk bir uç yırtıcının kendisini sersemletecek miktarda yediği kokainin verdiği güçle daha fazla saldırı ve kan için katliam yaptığı Georgia ormanına yaklaşmalarını konu alıyor.

Cocaine Bear / Çıldırmış Ayı’da Keri Russell (The Americans), Emmy ödüllü Margo Martindale (The Americans), Emmy ödüllü Ray Liotta (The Many Saints of Newark), Alden Ehrenreich (Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi), O’Shea Jackson Jr. (Straight Outta Compton), Jesse Tyler Ferguson (Modern Family), Kristofer Hivju (Game of Thrones), Kahyun Kim (American Gods), Christian Convery (Sweet Tooth), Brooklynn Prince (The Florida Project) ve yeni oyuncu Scott Seiss rol alıyor.

Cocaine Bear / Çıldırmış Ayı İlk Fragman 2 – Cocaine Bear Cildirmis Ayi 01

Yönetmenliğini Elizabeth Banks’in (Charlienin Melekleri, Pitch Perfect 2) yaptığı, senaryosunu Jimmy Warden’ın (Bebek Bakıcısı: Katil Kraliçe) yazdığı Cocaine Bear / Çıldırmış Ayı filminin yapımcıları, Oscar ödüllü Phil Lord ve Chris Miller (Örümcek Adam: Örümcek Evreninde, Ailem Robotlara Karşı) ile Aditya Sood (Marslı) Lord Miller adına, Elizabeth Banks ve Max Handelman (Pitch Perfect serisi) Brownstone Productions adına ve Brian Duffield (Spontaneous). İdari yapımcılar ise Robin Mulcahy Fisichella (Ma) ve Nikki Baida.

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]

Cocaine Bear / Çıldırmış Ayı

Tür: Gerilim
Yönetmen: Elizabeth Banks
Senaryo: Jimmy Warden
Oyuncular: Keri Russell, Margo Martindale, Ray Liotta, Alden Ehrenreich, O’Shea Jackson Jr., Jesse Tyler Ferguson, Kristofer Hivju, Kahyun Kim, Christian Convery, Brooklynn Prince, Scott Seiss
Yapımcılar: Phil Lord, Chris Miller, Aditya Sood, Elizabeth Banks, Max Handelman, Brian Duffield, Matt Reilly, Christine Sun
İdari Yapımcılar: Robin Mulcahy Fisichella, Nikki Baida

[/box]

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Death on the Nile / Nil'de Ölüm İlk Fragman 3 – Death on the Nile 2020 2

Death on the Nile / Nil’de Ölüm İlk Fragman

Agatha Christie romanından uyarlanan Death on the Nile / Nil’de
Doctor Strange Fragman 4 – Doctor Strange banner

Doctor Strange Fragman

4 Kasım 2016’da vizyona girecek Doctor Strange'den Türkçe altyazılı fragman!