Plane / Uçak Fragman

27 Ocak’ta vizyona girecek olan Plane / Uçak filminden poster ve Türkçe altyazılı fragman yayınlandı.

Bir pilot, korkunç bir fırtına sırasında ticari uçağını indirmek zorunda kaldıktan sonra kendini savaş bölgesinde bulur.

Pilot Brodie Torrance, yıldırım düşmesi sonucu hasar alan uçağı savaş alanına dönmüş bir adaya indirerek yolcuları kurtarır. Fakat bu inişin hayatta kalma mücadelesinin sadece başlangıcı olduğunu fark eder. Bütün yolcular tehlikeli zorbalar tarafından rehin alındığında, Torrance’in yardım isteyeceği tek bir kişi vardır; cinayetle suçlanan ve FBI tarafından başka bir yere transfer edilen Louis Gaspare’ın kendisidir ve onda gördüğünden çok daha fazlası olduğunu öğrenecektir.

Plane / Uçak

Tür: Aksiyon, Gerilim
Yönetmen: Jean-François Richet
Senaryo: Charles Cumming, J.P. Davis
Oyuncular: Gerard Butler, Mike Colter, Yoson An, Daniella Pineda, Paul Ben-Victor, Remi Adeleke, Joey Slotnick, Evan Dane Taylor, Claro de los Reyes, Tony Goldwyn
Yapımcılar: Marc Butan, Gerard Butler, Jason Constantine, Lorenzo di Bonaventura, Eda Kowan, Luillo Ruiz, Alan Siegel, Mark Vahradian

Plane / Uçak Fragman 5 – Plane Ucak 2023 poster

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir