İptal Edilen Constantine’i Arrow mu Kurtaracak?

Constantine’i Arrow mu kurtaracak? Yayın hayatına büyük umutlarla başlayan ancak yeterli ilgiyi göremeyen ve reytinglere yenik düşen çizgi roman uyarlaması Constantine için geçtiğimiz haftalarda iptal kararı alınmıştı. Hayranlarını oldukça üzen bu haber sevilen karakterin de uzun bir süre sessiz sedasız ortalardan kaybolacağı anlamına geliyordu.

İptal Edilen Constantine’i Arrow mu Kurtaracak? 1 – Stephen Amell Suggests Arrow Constantine Crossover

Tam da bu sırada ekranların ilgiyle izlenen dizisi Arrow’un yıldızı Stephen Amell’den bir teklif geldi. Amell dizinin yayından kalkmasını istemiyor olacak ki #SaveConstantine hashtagi ile attığı tweetlerle dikkatleri üzerine çekti. Yine bir çizgi roman uyarlaması olan Arrow’un yıldızı Constantine’i kurtarmaya oldukça hevesli görünüyor. Öyle ki genç yıldız iki karakterin aynı bölümde buluşması için de bir teklifte bulunmuş durumda.

NBC tarafından iptal edilen Constantine şayet yayın hayatına başka bir kanal ile devam edecek olursa Stephen Amell’in Arrow olarak Constantine’in yeni bölümlerinde görülmesi olası. Ancak şimdilik resmi bir açıklama yok.

Kaynak: http://screenrant.com/stephen-amell-save-constantine-arrow-crossover/

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir