Demir Kadın: Neslican Filminin Vizyon Tarihi Belli Oldu

Yaşam öyküsü ile milyonlara ilham olan, erken yaştaki kaybıyla Türkiye’yi gözyaşına boğan Neslican Tay’ın yaşam öyküsünü konu alan Demir Kadın: Neslican filminden ikinci teaser yayınlandı. Yayınlanan ilk teaser ile seyircinin dikkatini çeken ve uzun süredir merakla beklenen filmin vizyon tarihi de belli oldu. Film, 27 Ocak 2023 tarihinde vizyona girecek.

Neslican Tay’ın mücadelelerle geçen kısa hayatının ilham veren hikayesi, beyazperdeye izleyicilerin uzun süre etkisinden kurtulamayacakları bir senaryo ve güçlü oyuncu kadrosuyla yansıyacak.

Demir Kadın: Neslican Filminin Vizyon Tarihi Belli Oldu 1 – Demir Kadin Neslican 2

Neslican Tay’ı ölümsüzleştirecek olan Demir Kadın: Neslican’ın ikinci teaser’ında “insan ilk kez yaptıklarını, bir de son kez yaptıklarını hiç unutmuyor” mesajıyla birlikte filmde Neslican’ı canlandıran Naz Çağla Irmak yer aldı.

Senaryosu Nalan Merter Savaş imzalı, yönetmenliğini Özgür Bakar’ın üstlendiği Demir Kadın: Neslican’ın oyuncu kadrosunda Deniz Uğur, Mesut Akusta, Naz Çağla Irmak, Zeynep Elçin, Ahmet Haktan Zavlak, İlker Aksum, Özge Sezince Varley, Şeyma Peçe, Hasan Denizyaran, Cansu Fırıncı, Yurdaer Okur, Meral Çetinkaya, Sedef Şahin, Nisa Sofiya Aksongur yer alıyor.

Demir Kadın: Neslican, 27 Ocak’ta sinemalarda.

Demir Kadın: Neslican Filminin Vizyon Tarihi Belli Oldu 2 – Demir Kadin Neslican poster

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yorum var

  1. blank
    Mansur Yıldırım

    Özgür bakar abiye gişede başarılar dilerim umarım bu sefer filmleri arasında en büyük gişe başarısını yapar naz çağla ırmak role çok yakışmış bol gişeler dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir