Demir Kadın: Neslican Filminin Vizyon Tarihi Belli Oldu 1 – Demir Kadin Neslican 2

Demir Kadın: Neslican Filminin Vizyon Tarihi Belli Oldu

15 Temmuz 2022

Yaşam öyküsü ile milyonlara ilham olan, erken yaştaki kaybıyla Türkiye’yi gözyaşına boğan Neslican Tay’ın yaşam öyküsünü konu alan Demir Kadın: Neslican filminden ikinci teaser yayınlandı. Yayınlanan ilk teaser ile seyircinin dikkatini çeken ve uzun süredir merakla beklenen filmin vizyon tarihi de belli oldu. Film, 27 Ocak 2023 tarihinde vizyona girecek.

Neslican Tay’ın mücadelelerle geçen kısa hayatının ilham veren hikayesi, beyazperdeye izleyicilerin uzun süre etkisinden kurtulamayacakları bir senaryo ve güçlü oyuncu kadrosuyla yansıyacak.

Demir Kadın: Neslican Filminin Vizyon Tarihi Belli Oldu 2 – Demir Kadin Neslican 2

Neslican Tay’ı ölümsüzleştirecek olan Demir Kadın: Neslican’ın ikinci teaser’ında “insan ilk kez yaptıklarını, bir de son kez yaptıklarını hiç unutmuyor” mesajıyla birlikte filmde Neslican’ı canlandıran Naz Çağla Irmak yer aldı.

Senaryosu Nalan Merter Savaş imzalı, yönetmenliğini Özgür Bakar’ın üstlendiği Demir Kadın: Neslican’ın oyuncu kadrosunda Deniz Uğur, Mesut Akusta, Naz Çağla Irmak, Zeynep Elçin, Ahmet Haktan Zavlak, İlker Aksum, Özge Sezince Varley, Şeyma Peçe, Hasan Denizyaran, Cansu Fırıncı, Yurdaer Okur, Meral Çetinkaya, Sedef Şahin, Nisa Sofiya Aksongur yer alıyor.

Demir Kadın: Neslican, 27 Ocak’ta sinemalarda.

Demir Kadın: Neslican Filminin Vizyon Tarihi Belli Oldu 3 – Demir Kadin Neslican poster

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

1 Comment

  1. Özgür bakar abiye gişede başarılar dilerim umarım bu sefer filmleri arasında en büyük gişe başarısını yapar naz çağla ırmak role çok yakışmış bol gişeler dilerim.

Bir Cevap Yazın

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Wonder Woman Filminden Set Fotoğrafları! 4 – gal gadot wonder woman

Wonder Woman Filminden Set Fotoğrafları!

Güzeller güzeli aktris Gal Gadot tarafından canlandırılan Wonder Woman’ın çekimleri
İlk Kez Bir Türk Korku Filmi Amerika'da Vizyona Giriyor! 5 – 10675617 642542785850740 4454191816338162091 n

İlk Kez Bir Türk Korku Filmi Amerika’da Vizyona Giriyor!

Sitemizin bir dönem en aktif yazarlarından olan, sevgili dostumuz Can Evrenol’un