Demir Kadın: Neslican Filminin Vizyon Tarihi Belli Oldu 1 – Demir Kadin Neslican 2

Demir Kadın: Neslican Filminin Vizyon Tarihi Belli Oldu

15 Temmuz 2022

Yaşam öyküsü ile milyonlara ilham olan, erken yaştaki kaybıyla Türkiye’yi gözyaşına boğan Neslican Tay’ın yaşam öyküsünü konu alan Demir Kadın: Neslican filminden ikinci teaser yayınlandı. Yayınlanan ilk teaser ile seyircinin dikkatini çeken ve uzun süredir merakla beklenen filmin vizyon tarihi de belli oldu. Film, 27 Ocak 2023 tarihinde vizyona girecek.

Neslican Tay’ın mücadelelerle geçen kısa hayatının ilham veren hikayesi, beyazperdeye izleyicilerin uzun süre etkisinden kurtulamayacakları bir senaryo ve güçlü oyuncu kadrosuyla yansıyacak.

Demir Kadın: Neslican Filminin Vizyon Tarihi Belli Oldu 2 – Demir Kadin Neslican 2

Neslican Tay’ı ölümsüzleştirecek olan Demir Kadın: Neslican’ın ikinci teaser’ında “insan ilk kez yaptıklarını, bir de son kez yaptıklarını hiç unutmuyor” mesajıyla birlikte filmde Neslican’ı canlandıran Naz Çağla Irmak yer aldı.

Senaryosu Nalan Merter Savaş imzalı, yönetmenliğini Özgür Bakar’ın üstlendiği Demir Kadın: Neslican’ın oyuncu kadrosunda Deniz Uğur, Mesut Akusta, Naz Çağla Irmak, Zeynep Elçin, Ahmet Haktan Zavlak, İlker Aksum, Özge Sezince Varley, Şeyma Peçe, Hasan Denizyaran, Cansu Fırıncı, Yurdaer Okur, Meral Çetinkaya, Sedef Şahin, Nisa Sofiya Aksongur yer alıyor.

Demir Kadın: Neslican, 27 Ocak’ta sinemalarda.

Demir Kadın: Neslican Filminin Vizyon Tarihi Belli Oldu 3 – Demir Kadin Neslican poster

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

1 Comment

  1. Özgür bakar abiye gişede başarılar dilerim umarım bu sefer filmleri arasında en büyük gişe başarısını yapar naz çağla ırmak role çok yakışmış bol gişeler dilerim.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

This will close in 20 seconds

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

BluTV’nin Yeni Özel Yapımı Börü 2039 Geliyor 4 – BluTV BORU 2039

BluTV’nin Yeni Özel Yapımı Börü 2039 Geliyor

BluTV’nin yeni özel yapımı Börü 2039, seyircisine karanlık ve nefes

Sadist Noel Baba Geri Döndü!

Sadist Noel Baba geri döndü! Steven C. Miller’ın yönetmenliğini yaptığı