Devil's Due 1 – Devils Due Poster

Devil’s Due

16 Ocak 2014

Not All Miracles Come From God!

(Bütün Mucizelerin Kaynağı Tanrı Değildir!)

Devils Due PosterYönetmenliğini Matt Bettinelli-Olpin ve Tyler Gillett’in üstlendiği Devil’s Due, New York’luların yüreğini ağzına getiren kamera şakasının kayıtlarından oluşan viral video ile son günlerde adından bir hayli söz ettirmeyi başardı.

Senaryosunu Lindsay Devlin’in yazdığı filmin başrollerinde Allison Miller, Zach Gilford, Sam Anderson, Vanessa Ray, Bill Martin Williams, Geraldine Singer ve Julia Denton yer alıyor.

“Yeni evli bir çift, balayındaki gizemli bir gece sonrası, planlanandan erken gerçekleşen bir hamilelik ile karşı karşıya kalır. Her şeyi kameraya kaydeden koca, karısının davranışlarında bir takım gariplikler fark eder. Aradan geçen aylar sonunda genç kadının vücudunda ve aklında bazı karanlık değişimler olduğu gün gibi ortadadır. Olayların çok daha kötücül bir kaynağı olduğunu anlamaları uzun sürmez.”

İngiltere, İrlanda ve Singapur’da bugün gösterime giren Devil’s Due, ABD ve Kanada’da yarın, ülkemizde ise Şeytanın Günü ismiyle önümüzdeki hafta Cuma günü vizyona girecek.

Viral Video

Fragman

blank

Murat Kızılca

1971 İstanbul doğumlu. Aylık online sinema dergisi CineDergi ve aylık kültür sanat dergisi kargamecmua için sinema yazıları kaleme alıyor. 2008 yılından beri katkı sağladığı Öteki Sinema’da bir yandan da editörlük görevini sürdürüyor.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Jurassic World Dominion İlk Fragman 2 – Jurassic World Dominion 4

Jurassic World Dominion İlk Fragman

Jurassic World Dominion / Jurassic World: Hakimiyet filminden Türkçe altyazılı
The Taking of Deborah Logan: Yeni Bir "Possession" Filmi 3 – The Taking of Deborah Logan 01

The Taking of Deborah Logan: Yeni Bir “Possession” Filmi

Adam Robitel'in yönetmenliğini üstlendiği The Taking of Deborah Logan filminde