Doctor Strange in the Multiverse of Madness Fragman

Marvel Studios, izleyicileri çoklu evren içerisinde akıllara durgunluk veren bir maceraya sürükleyen Doctor Strange in the Multiverse of Madness / Doktor Strange Çoklu Evren Çılgınlığında filmi için yeni bir fragman ve afiş yayınladı!

Marvel Studios’tan Doktor Strange Çoklu Evren Çılgınlığında filmi ile Marvel Sinematik Evreni, çoklu evrenin kapılarını açıyor ve sınırları her zamankinden daha ileri zorluyor. Hem eski hem de yeni mistik yol arkadaşlarının yardımıyla, gizemli yeni bir düşmanla yüzleşmek için çoklu evrenin akıllara durgunluk veren ve tehlikeli alternatif gerçekliklerini kat eden Doktor Strange ile bilinmeyene yolculuk başlıyor.

Doctor Strange in the Multiverse of Madness Fragman 1 – Doctor Strange in the Multiverse of Madness 2

Doctor Strange in the Multiverse of Madness Fragman 2 – Doctor Strange in the Multiverse of Madness 4

Doktor Strange Çoklu Evren Çılgınlığında filminin başrollerinde Benedict Cumberbatch, Chiwetel Ejiofor, Elizabeth Olsen, Benedict Wong, Xochitl Gomez, Michael Stühlbarg ve Rachel McAdams yer alıyor.

Filmin yönetmenliğini Sam Raimi, yapımcılığını ise Kevin Feige üstleniyor. Louis D’Esposito, Victoria Alonso, Eric Hauserman Carroll ve Jamie Christopher idari yapımcı olarak görev alıyor. Filmin senaryosu Michael Waldron tarafından kaleme alınıyor.

Doctor Strange in the Multiverse of Madness / Doktor Strange Çoklu Evren Çılgınlığında, 6 Mayıs’ta sinemalarda!

Doctor Strange in the Multiverse of Madness Fragman 3 – Doctor Strange in the Multiverse of Madness poster

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir