Godzilla ve Kong: Yeni İmparatorluk Filminin Yeni Fragmanı Yayınlandı

19 Şubat 2024

2021 yılında izleyiciyle buluşan Godzilla vs. Kong’un devam filmi Godzilla x Kong: The New Empire / Godzilla ve Kong: Yeni İmparatorluk’un yeni posteri ve ikinci fragmanı yayınlandı. İki ikonik canavarın ortak bir düşmana karşı mücadelesini izleyeceğimiz filmin yönetmen koltuğunda ilk filmde olduğu gibi yine Adam Wingard oturuyor. Başrollerinde Rebecca Hall, Brian Tyree Henry ve Dan Stevens’in yer aldığı Godzilla ve Kong: Yeni İmparatorluk, ülkemizde 5 Nisan’da vizyona girecek.

Godzilla ve Kong: Yeni İmparatorluk Filminin Yeni Fragmanı Yayınlandı 1 – Godzilla x Kong The New Empire 2024 01

Godzilla hayranlarının sabırsızlıkla beklediği Godzilla ve Kong: Yeni İmparatorluk filminin ikinci fragmanı ve yeni posteri paylaşıldı.

Godzilla vs. Kong filminin büyük hesaplaşması, kudretli Kong ve korkunç Godzilla’yı dünyamızda saklı, keşfedilmemiş devasa bir tehditle karşı karşıya getiren, onların ve bizim varlığımıza meydan okuyan yepyeni bir macera ile devam ediyor. Devam filminde bu olağanüstü varlıkların şekillenmesine yardımcı olan ve onları sonsuza dek insanlığa bağlayan efsanevi savaşı ortaya çıkarırken, bu Titanların geçmişlerini ve kökenlerini, Kafatası Adası’nın ve ötesinin gizemlerini daha da derinlemesine araştırıyor.

Godzilla ve Kong: Yeni İmparatorluk filminin yönetmen koltuğunda Adam Wingard oturuyor. Filmin başrollerinde Godzilla vs. Kong filminden Rebecca Hall ve Brian Tyree Henry yer alırken, onlara Dan Stevens, Kaylee Hottle, Alex Ferns ve Fala Chen eşlik ediyor.

Filmin senaryosu Terry Rossio, Simon Barrett ve Jeremy Slater tarafından kaleme alındı. Yapımcılığını Mary Parent, Alex Garcia, Eric Mcleod, Thomas Tull, Jon Jashni ve Brian Rogers üstlendi. Başyapımcılar ise Adam Wingard, Jen Conroy, Jay Ashenfelter, Yoshimitsu Banno ve Kenji Okuhira.

Görüntü yönetmenliğini Godzilla vs. Kong filminin de görüntü yönetmeni olan Ben Seresin yapıyor. Yapım tasarımcısı Tom Hammock, kurgucu Josh Schaeffer, kostüm tasarımcısı Emily Seresin ile iş birliği yapıyor. Filmin müziklerinin bestecileri ise Tom Holkenborg ve Antonio Di Iorio.

Ülkemizdeki dağıtımını TME Films’in üstlendiği Godzilla ve Kong: Yeni İmparatorluk, 5 Nisan’da vizyonda olacak.

Godzilla ve Kong: Yeni İmparatorluk Filminin Yeni Fragmanı Yayınlandı 6 – Godzilla x Kong The New Empire 2024 poster

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Örümcek Adam: Eve Dönüş İlk Fragman 7 – Örümcek Adam Eve Dönüş Spider Man Homecoming

Örümcek Adam: Eve Dönüş İlk Fragman

Spider-Man: Homecoming / Örümcek Adam: Eve Dönüş'e ait ilk fragman
Cadılar Bayramı Öldürür Filminden Kamera Arkası Video 8 – Halloween Kills Cadilar Bayrami Oldurur 1

Cadılar Bayramı Öldürür Filminden Kamera Arkası Video

David Gordon Green’in yönettiği Halloween Kills / Cadılar Bayramı Öldürür