Freaky / Sıra Dışı Yeni Fragman ve Poster 1 – Freaky Sira Disi 1

Freaky / Sıra Dışı Yeni Fragman ve Poster

12 Eylül 2020

Öldüren Beden Değişimi

Bu Kasım ayında bir genç kızın acımasız bir seri katille beden değiştirdiği farklı bir beden değiştirme filmi olan Sıra Dışı ile korkmaya hazır olun. Freaky / Sıra Dışı filminin ilk fragmanı ve poster görseli yayınlandı.

17 yaşındaki Millie Kessler (Kathryn Newton; Blockers, HBO’daki Big Little Lies), Blissfield Lisesi’nin kana susamış koridorlarında ve popüler grubun acımasızlığında hayatta kalmaya çalışmaktadır. Ama kasabanın kötülüğüyle nam salmış seri katili Butcher’ın (Vince Vaughn) yeni hedefi haline geldiğinde lisedeki son yılı endişelerinin en önemsizi haline gelir.

Sıra Dışı 27 Kasım’da Sinemalarda!

Freaky / Sıra Dışı Yeni Fragman ve Poster 2 – Freaky Sira Disi 2

Freaky / Sıra Dışı Yeni Fragman ve Poster 3 – Freaky Sira Disi 3

Butcher’ın mistik antika hançeri Millie’yle birbirlerinin bedenlerinde uyanmalarına yol açar. Millie, değişimin kalıcı olmaması ve sonsuza dek orta yaşlı manyağın bedeninde mahkum kalmamak için 24 saat içinde bedenine geri dönmesi gerektiğini öğrenir. Tek sorun, artık Millie tüm şehrin hedefi haline gelmiş büyük bir psikopat gibi görünürken Buthcer da Millie gibi görünmektedir ve kan dökme arzusunu Mezunlar Partisi’ne taşımıştır.

Butcher, genç bir kızın bedeninde olmanın Mezunlar Partisi’ndeki küçük bir katliam eğlencesi için kusursuz bir kılıf olduğunu keşfederken, Millie de aşırı uyanık Nyla (Celeste O’Connor; Ghostbusters: Afterlife), mükemmel ötesi Joshua (Misha Osherovich; The Goldfinch) ve aşık olduğu Booker (Uriah Shelton; Enter the Warriors Gate) gibi birkaç arkadaşının yardımıyla zamana karşı yarışarak laneti geri çevirmeye çalışır.

Filmde ayrıca Alan Ruck (HBO’da Succession), Katie Finneran (TV’de Why Women Kill) ve Dana Drori (Hulu’da High Fidelity) rol alıyor.

Yazar ve yönetmen Christopher Landon’ın (Ölüm Günün Kutlu Olsun, the Paranormal Activity serisi) müthiş çarpık zihninden; bir katil, bir lise son sınıf öğrencisi ve lisenin acımasız gerçeğini konu alan zifiri karanlık bir korku komedi geliyor.

Freaky / Sıra Dışı filminin senaristleri Christopher Landon ve Michael Kennedy (Fox’da Bordertown), yapımcısı Jason Blum (Cadılar Bayramı, Görünmez Adam). Filmin yapımını Blumhouse Productions, Divide/Conquer iş birliğiyle gerçekleştiriyor. İdari yapımcılar Couper Samuelson ve Jeanette Volturno.

Freaky / Sıra Dışı Yeni Fragman ve Poster 4 – Freaky Sira Disi poster

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Mission: Impossible Ölümcül Hesaplaşma 1. Bölüm Yeni Fragman 5 – Mission Impossible Dead Reckoning Part One 2023 2

Mission: Impossible Ölümcül Hesaplaşma 1. Bölüm Yeni Fragman

Mission: Impossible - Dead Reckoning Part One / Ölümcül Hesaplaşma
Firestarter / Tepki İlk Fragman 6 – Firestarter Tepki 2

Firestarter / Tepki İlk Fragman

Keith Thomas’ın yönettiği, Stephen King uyarlaması Firestarter / Tepki filminden