Ghost in the Shell'in Çekimleri Başladı! 1 – Ghost in the Shell Scarlett Johansson

Ghost in the Shell’in Çekimleri Başladı!

Paramount Pictures ve DreamWorks Pictures, Scarlett Johansson’ın başrolde yer aldığı, yönetmenliğini Rupert Sanders’ın yaptığı Ghost in the Shell filminin yapımına başlandığını duyurdu. Filmin çekimleri Wellington, Yeni Zelanda’da yapılıyor. Film Amerika’da 31 Mart 2017’de vizyona girecek.

Yapımcılar Avi Arad, Ari Arad, Michael Costigan ve Jeffrey Silver şunları söyledi: “Ghost in the Shell’i Wellington’da çektiğimiz için çok mutluyuz. Şehirde çok sayıda son teknoloji yapım tesisi ile bilim kurgu filmi için ideal bir mekan oluşturan zengin bir kent manzarası var. Filmde çalışan Yeni Zelanda ekibi birinci sınıf. Sör Richard Taylor ve Weta Workshop ekibiyle çalışmak her açıdan ilham verici. Yeni Zelanda halkı bu hikayeyi ve sevilen karakterlerini tüm dünyadan izleyicilere ulaştırmak konusunda bize çok yardımcı oldular. Misafirperverlikleri için minnettarız.”

Ghost in the Shell’in oyuncu kadrosunda Takeshi Kitano, Juliette Binoche, Michael Pitt, Pilou Asbæk ve Kaori Momoi yer almaktadır.

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir