Ghost in the Shell'in Çekimleri Başladı! 1 – Ghost in the Shell Scarlett Johansson

Ghost in the Shell’in Çekimleri Başladı!

15 Nisan 2016

Paramount Pictures ve DreamWorks Pictures, Scarlett Johansson’ın başrolde yer aldığı, yönetmenliğini Rupert Sanders’ın yaptığı Ghost in the Shell filminin yapımına başlandığını duyurdu. Filmin çekimleri Wellington, Yeni Zelanda’da yapılıyor. Film Amerika’da 31 Mart 2017’de vizyona girecek.

Yapımcılar Avi Arad, Ari Arad, Michael Costigan ve Jeffrey Silver şunları söyledi: “Ghost in the Shell’i Wellington’da çektiğimiz için çok mutluyuz. Şehirde çok sayıda son teknoloji yapım tesisi ile bilim kurgu filmi için ideal bir mekan oluşturan zengin bir kent manzarası var. Filmde çalışan Yeni Zelanda ekibi birinci sınıf. Sör Richard Taylor ve Weta Workshop ekibiyle çalışmak her açıdan ilham verici. Yeni Zelanda halkı bu hikayeyi ve sevilen karakterlerini tüm dünyadan izleyicilere ulaştırmak konusunda bize çok yardımcı oldular. Misafirperverlikleri için minnettarız.”

Ghost in the Shell’in oyuncu kadrosunda Takeshi Kitano, Juliette Binoche, Michael Pitt, Pilou Asbæk ve Kaori Momoi yer almaktadır.

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

YouTube Shorts Fonu Şimdi Türkiye’de 2 – why is it smart to buy youtube views

YouTube Shorts Fonu Şimdi Türkiye’de

YouTube, kısa video içerik üretimini teşvik etmek amacıyla YouTube Shorts
To My Mother And Father Gala Gecesi 3 – IMG 1620

To My Mother And Father Gala Gecesi

Öteki Sinema yazarlarından genç yönetmen Can Evrenol'un son kısa filmi