“Kaçak” Yeniden Beyazperdeye Uyarlanıyor 1 – picture of harrison ford in the fugitive large picture

“Kaçak” Yeniden Beyazperdeye Uyarlanıyor

Zamanın popüler tv dizisi The Fugitive (Kaçak), 1993 yılında beyazperdeye uyarlanmıştı. Başrolünde Harrison Ford ve Tommy Lee Jones’un olduğu uyarlama oldukça beğenilmişti.

Filmde karısını öldürdüğünden şüphelenilen bir adamın bir yandan polisten kaçarak diğer yandan gerçek katili bulmaya çalışmasını izlemiştik. Şimdi ise yapımcı firma Warner Bros. Yıllar sonra The Fugitive’i yeniden beyazperdeye taşımaya hazırlanıyor.

Deadline’ın haberine göre yeni uyarlamada senaryo Christina Hodson’a emanet edilmiş. Yapımcı koltuğunda ise  Arnold ve Anne Kopelson oturuyor. Oyuncu kadrosu henüz belli olmayan yapımın bir yeniden çevrim mi yoksa hikayeyi baştan anlatacak bir reboot projesi mi olduğu da muamma.

1998 yılında The Fugitive’in spinoff projesi “U.S. Marshals”da Tommy Lee Jones’u aynı karakteri ile izleme fırsatı yakalarken Harrison Ford devam filminde oynamamıştı. Yeni filmde ise yeni bir kadro mu olacağı yoksa eski oyuncuların karakterlerine yeniden mi hayat vereceği netleşmiş değil.

1960’ların sürükleyici dizisinin bu yeni uyarlamasında bizi ne gibi sürprizler bekliyor göreceğiz.

Haber çeviri: Egemen Tokatlıoğlu

Kaynak: http://www.cinemablend.com/new/Fugitive-Getting-Another-Movie-71406.html

blank

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir