Searching / Kayıp Aranıyor 28 Eylül’de Sinemalarda

Searching / Kayıp Aranıyor, Türkiye’de 28 Eylül’de gösterime giriyor.

David Kim’in (John Cho) 16 yaşındaki kızının kaybolmasının ardından, yerel bir soruşturma başlatılır ve davaya bir dedektif atanır. Fakat 37 saat sonra elde hâlâ tek bir ipucu bile olmadığı için, David henüz kimsenin bakmadığı, günümüzde tüm sırların saklandığı yeri aramaya karar verir: Kızının dizüstü bilgisayarını. Her gün iletişim için kullandığımız teknolojik aletler aracılığıyla anlatılan bu hiper modern gerilim hikayesinde, kızı sonsuza dek yok olmadan önce, David onun dijital ayak izlerini takip etmek zorundadır.

Searching / Kayıp Aranıyor 28 Eylül'de Sinemalarda 1 – Kayıp Aranıyor Searching poster

Searching / Kayıp Aranıyor filminin başrollerini John Cho (Star Trek, Harold and Kumar), Debra Messing (Will and Grace), Joseph Lee ve Michelle La paylaşıyor. Aneesh Chaganty’nin yönetmenliğini, Timur Bekmambetov, Sev Ohanian, Adam Sidman ve Natalie Qasabian’ın yapımcılığını üstlendiği Searching / Kayıp Aranıyor filminin senaryosunu Aneesh Chaganty ile Sev Ohanian yazdı. Filmin ortak yapımcılığını Congyu E.; yönetici yapımcılığını ise Maria Zatulovskaya, Ana Liza Muravina ve Igor Tsay gerçekleştirdi.

Searching / Kayıp Aranıyor’un görüntü yönetimi Juan Sebastian Baron’un, kurgusu Will Merrick ve Nick Johnson’ın, müziği Torin Borrowdale’in, ses tasarımı Nathan Ruyle’nin, yapım tasarımı ise Angel Herrera’nın imzasını taşıyor. Filmin oyuncu seçimini Lindsey Weissmueller üstlendi.

Searching / Kayıp Aranıyor, Screen Gems ve Stage 6 Films’in Bazelevs işbirliğiyle gerçekleştirdiği bir Timur Bekmambetov yapımıdır.

Searching / Kayıp Aranıyor 28 Eylül'de Sinemalarda 2 – Kayıp Aranıyor Searching 01

Searching / Kayıp Aranıyor 28 Eylül'de Sinemalarda 3 – Kayıp Aranıyor Searching 02

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir