Ma 31 Mayıs'ta Sinemalarda 1 – Ma 2019 03

Ma 31 Mayıs’ta Sinemalarda

28 Mart 2019

Ma’nın evinde herkes hoş karşılanır. Ama eve dönme konusunda iyi şanslar…

Oscar ödüllü Octavia Spencer, sakin Ohio kasabasında yalnızlığı seven biridir. Bir gün kasabada yeni olan genç Maggie (Diana Silvers, Glass), Sue Ann’den kendisi ve arkadaşları için içki almasını ister. Sue Ann, kendisinden küçük olsalar da masum arkadaşlar edinme fırsatını yakalar.

Ma 31 Mayıs'ta Sinemalarda 2 – Ma 2019 01

Çocuklara evinin bodrum katında takılarak içkili araba kullanmaktan kaçınmalarını teklif eder. Ama birkaç başka ev kuralı daha vardır. Çocuklardan biri ayık kalmak zorunda. Küfretmek yok. Asla üst kata çıkmayın. Ve ona “Ma” deyin.

Ancak Ma’nın konukseverliği takıntıya dönüşmeye başlar. Bir gençlik rüyası olarak başlayan olay dehşet verici bir kâbusa dönüşür ve Ma’nın evi kasabadaki en iyi mekânken dünyadaki en kötü mekân olur.

Ma’da ayrıca Juliette Lewis (August: Osage County) Maggie’nin annesi, Luke Evans (Beauty and the Beast) kasabadaki bir baba, Missi Pyle (Gone Girl) kız arkadaşı ve McKaley Miller (TV’den Hart of Dixie), Corey Fogelmanis (TV’den Girl Meets World), Gianni Paolo (TV’den Power) ile Dante Brown (Lethal Weapon TV dizisi) Maggie’nin arkadaşları rolünde.

The Help ve Get On Up filmlerinin ünlü yönetmeni Tate Taylor ile gişe rekortmeni yapımcı Jason Blum’dan (Get Out, Halloween, The Purge serisi), kendi neslinin en güçlü oyuncularından biri olan Spencer’ın cesur ve beklenmedik performansıyla öne çıkan bir korku gerilim geliyor.

Ma filminin yazarları Scotty Landes (Comedy Central’dan Workaholics) ve Tate Taylor. Yapımcılar Blumhouse Productions adına Blum, Taylor ve John Norris (idari yapımcı, Get On Up). İdari yapımcılar Spencer, Couper Samuelson, Jeanette Volturno ve Robin Fisichella.

Ma 31 Mayıs'ta Sinemalarda 3 – Ma 2019 poster

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]

Tür: Korku, Gerilim
Vizyon Tarihi: 31 Mayıs 2019
Yönetmen: Tate Taylor
Senaryo: Scotty Landes, Tate Taylor
Oyuncular: Octavia Spencer, Juliette Lewis, Diana Silvers, Luke Evans, McKaley Miller, Missi Pyle, Corey Fogelmanis, Gianni Paolo, Dante Brown
Yapımcılar: Jason Blum, Tate Taylor, John Norris
İdari Yapımcılar: Octavia Spencer, Couper Samuelson, Jeanette Volturno, Robin Fisichella

[/box]

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir Cevap Yazın

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

The Apparition Yoğun Reklam Kampanyasıyla Merak Uyandırıyor

Şu sıralar internet üzerinde en yoğun reklamı yapılan korku filmi
Nope / Hayır Filminden Teaser 4 – Nope Hayir

Nope / Hayır Filminden Teaser

“Kötü mucize nedir?” Nope / Hayır adlı Jordan Peele filminden