Pek Yakında: Ne Gelen Var Ne Giden

Gürhan Özçiftçi, yazıp yönettiği ilk uzun metrajı Ne Gelen Var Ne Giden ile vizyona hazırlanıyor. Bahadır Vatanoğlu, Deniz Sipahi, Ebru Helvacıoğlu, Eser Karabil, Ezgi Bakışkan, Okan Akgöl’ün rol aldığı film doğa ve insan ilişkisinin arka planına  odaklanıyor, doğadan iyice uzaklaşan insanın yalınlığıyla hesaplaşması anlatılıyor! Günümüz insanının doğayla kurduğu sınırlı iletişimden ilham alan, doğayı  bir hafta sonu eğlencesi olarak insanlara karşı doğanın sürprizleri olacaktır elbet! 

unnamed

Fragman izlemek için tıkla!

Psikolojik gerilim filmi Ne Gelen Var Ne Giden kişinin kendi gerçekliğiyle ilgili bazı soruları bir an olsun zihinlerde yaratıp, izleyicine farklı bir deneyim sunmaya çalışıyor.

Gürhan Özçiftçi: 1974 yılında doğan yönetmen, sinema eğitimini ikinci üniversitesi olarak Dokuz Eylül Ün. G.S. F. Sinema-TV Bölümü’nde tamamlamıştır. Öğrenciliği yıllarında Kısa Metraj Film ödülleri de bulunan yönetmen, eğitimini tamamladıktan sonra bir süre dizi sektöründe reji asistanı olarak çalışmış, daha sonra reklam sektörüne geçmiştir. 4 yıl süreyle reklam sektöründe metin yazarlığı ve yönetmenlik yapmıştır. Daha sonra tekrar dizi sektörüne dönmüş, halen bu sektörde senaryo yazarı olarak hayatını sürdürmektedir. Bir yandan yazdığı sinema filmi ve TV dizisi senaryolarını hayata geçirmeye çalışırken bir yandan da senaryosunu kendisi yazdığı ilk uzun metrajlı sinema filmini çekmiştir. 

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

2 Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir