Palyaço Art Noel Katliamında: Terrifier 3 Tanıtım Fragmanı 1 – Terrifier 3 header

Palyaço Art Noel Katliamında: Terrifier 3 Tanıtım Fragmanı

16 Kasım 2023

Terrifier 2’nin 1 Kasım’dan itibaren ABD’de yeniden gösterime girmesiyle birlikte yayınlanan Terrifier 3 tanıtım fragmanı (teaser) internette paylaşıldı. Bloody Disgusting, sadist Palyaço Art’ın (Art the Clown) küçük bir çocuğun Noel’ini mahvettiğini gösteren teaser’ı özel olarak yayınladı.

Terrifier 2’nin 1 Kasım’da sinemalarda yeniden gösterime girmesi sırasında hayranlar, Terrifier 3’ün teaser’ını izleme fırsatı buldular. Teaser aynı zamanda ilgi çekici bir gelişmeyi de ortaya çıkardı: Gelecek bölüm Noel temalı olacak ve korku meraklıları için ekstra bir beklenti katmanı ekleyecek. Damien Leone’nin çıkış yapan korku filminin üçüncü bölümünde Palyaço Art, Noel arifesinde huzur içinde uykuya dalan Miles County’nin masum sakinlerinin üzerine dehşet salmaya hazırlanıyor.

Yönetmen Leone şunları söyledi: “Terrifier 2’nin olağanüstü başarısı, sadece Palyaço Art gibi yeni ve heyecan verici korku ikonlarına duyulan doymak bilmez iştahtan değil, aynı zamanda benzersiz vizyonu ve pazarlamasının yanı sıra boyun eğmeyen ruhundan da kaynaklandı. Risk almanın az olduğu bir sinema ortamında, Terrifier 3’te sınırları zorlamaya devam edeceğim ve Palyaço Art’ı nelerin beklediğini görmeniz için sabırsızlanıyorum.”

Terrifier 3’te bir önceki filmin kahramanı Sienna (Lauren LaVera), David Howard Thornton’ın canlandırdığı kötü niyetli canavar Palyaço Art ile bir kez daha savaşmak üzere geri dönecek, ancak bu kez alışılagelmiş Cadılar Bayramı karmaşasından Noel katliamına geçilecek.

Terrifier 2, sadece 100.000 dolara çekilmiş ve gişede toplam 15 milyon doların üzerinde hasılat elde ederek bir sonraki adımın daha büyük bir devam filmi olmasını sağlamıştı. Yönetmen Damien Leone, Terrifer 3’teki bir sahnenin büyük stüdyoların kaldıramayacağı kadar tartışmalı olacağını söyleyerek devam filmi için bağımsızlığını korumaktan memnun olduğunu belirtti.

İlk iki film, Ocak ayında 4K SteelBook kutu seti olarak yayınlanacak.

Terrifer 3, ABD’de 25 Ekim 2024’te gösterime girecek.

Palyaço Art Noel Katliamında: Terrifier 3 Tanıtım Fragmanı 2 – Terrifier 3 2024 poster

Palyaço Art Noel Katliamında: Terrifier 3 Tanıtım Fragmanı 3 – Terrifier 4K SteelBook box set

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir Cevap Yazın

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Amsterdam 7 Ekim’de Sinemalarda 4 – Amsterdam 3

Amsterdam 7 Ekim’de Sinemalarda

Oscar adayı yönetmen David O. Russell’ın yeni filmi Amsterdam, 7
Fantastik Korku Horns'tan Yeni Fragman! 5 – daniel radcliffe horns 1280jpg 0d1ece 1280w

Fantastik Korku Horns’tan Yeni Fragman!

Joe Hill’in romanından uyarlanan ve başrollerinde Daniel Radcliffe ile Juno