Reacher Dizisinin İkinci Sezon Fragmanı Yayınlandı 1 – Reacher 1

Reacher Dizisinin İkinci Sezon Fragmanı Yayınlandı

12 Kasım 2023

Reacher geri döndü! Prime Video, aksiyon dizisi Reacher’ın ikinci sezon fragmanını yayınladı. Alan Ritchson’ın başrolde olduğu dizinin yeni sezonu 15 Aralık’ta yayınlanacak.

Prime Video, Reacher dizisinin ikinci sezon fragmanını yayınladı ve adrenalin yüklü dizinin 15 Aralık’ta ekranlara döneceğini açıkladı. Dünya çapında 240’tan fazla ülke ve bölgede, yalnızca Prime Video’da yayınlanacak dizinin ilk üç bölümü 15 Aralık’ta, takip eden bölümleri ise 19 Ocak 2024’e kadar her Cuma yayınlanacak.

Reacher Dizisinin İkinci Sezon Fragmanı Yayınlandı 2 – Reacher 3

Reacher dizisi, kısa sürede Jack Reacher boyutunda global bir izleyici kitlesine ulaştı. Amerika’da gelmiş geçmiş en çok izlenen sezonlardan ve dünya çapında Prime Video’da en çok izlenen ilk beş sezondan biri olmayı başardı. Prime Video izleyicileri, ilk sezonu anında izleyebilir.

Reacher’ın ikinci sezonu hakkında

Reacher’ın ikinci sezonu, kıdemli askeri polis müfettişi Jack Reacher’ın (Alan Ritchson) eski bir ABD Ordusu birimi olan 110. MP Özel Soruşturma üyelerinin birer birer gizemli bir şekilde ve vahşice öldürüldüğüne dair şifreli bir mesaj almasıyla başlar. Tehlikeli yaşam tarzından uzaklaşan Reacher, olayı araştırmak için ailesi haline dönüşen üç eski takım arkadaşıyla yeniden bir araya gelir. Bunlar arasında Frances Neagley (Maria Sten), adli muhasebeci Karla Dixon (Serinda Swan) ve hızlı konuşan, sustalı bıçaklı, aile babası David O’Donnell (Shaun Sipos) vardır.

Birlikte, her aşamasında riskin artmaya devam ettiği bir gizemde, noktaları birleştirmeye başlarlar. Onlara kimin ihanet ettiğini çözmeye çalışırken, sırada kimin öleceği sorusu da gündeme gelir. Benzersiz zekası ve fiziksel kuvvetini kullanan Reacher, gerçeği ortaya çıkarmak ve biriminin üyelerini korumak için hiçbir şeyden sakınmayacaktır. Reacher ve ekibinin kesin olarak bildiği bir şey varsa, o da Özel Dedektifler birimine bulaşılmaması gerektiğidir. Yeni sezonda, Reacher ve 110 Birimi’nin sert bir karşılık vermesine hazır olun.

Reacher Dizisinin İkinci Sezon Fragmanı Yayınlandı 3 – Reacher 2

Lee Child’ın dünya çapında en çok satan serisinin 11. kitabı olan Kötü Şans ve Bela’dan uyarlanan Reacher’ın ikinci sezonunda, Jack Reacher rolünü Alan Ritchson üstlenirken, 110. MP Özel Soruşturma Birimi’nin kilit üyelerini Maria Sten, Serinda Swan ve Shaun Sipos canlandırıyor. Kadroyu tamamlayan diğer isimler arasında iç güvenliğin “hayalet” olarak adlandırdığı paralı asker A.M. rolündeki Ferdinand Kingsley, geçmişi şüpheli olan özel savunma yüklenicisi firmanın güvenlik şefi Shane Langston rolünde Robert Patrick ve sert NYPD dedektifi Guy Russo rolünde Domenick Lombardozzi yer alıyor.

Dizinin yapımcılığını Amazon Studios, Skydance Television ve Paramount Television Studios üstleniyor. Lee Child’ın romanlarından uyarlanan dizide kendisi de yönetici yapımcı görevini üstleniyor. Emmy adaylığı kazanan yazar Nick Santora (Scorpion, Prison Break) ise televizyon uyarlamasında yönetici yapımcı olarak rol alıyor. Dizinin yürütücü yapımcılığını, Santora ve Child’ın yanı sıra Don Granger, Scott Sullivan, Adam Higgs ve Skydance’den David Ellison, Dana Goldberg ve Matt Thunell üstleniyor.

Reacher Dizisinin İkinci Sezon Fragmanı Yayınlandı 4 – Reacher season 2 poster

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir Cevap Yazın

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Jack Ryan Dizisinin Final Sezonu 30 Haziran’da 5 – Jack Ryan season 4 2

Jack Ryan Dizisinin Final Sezonu 30 Haziran’da

Başrolünde John Krasinski’nin yer aldığı Jack Ryan dizisinin dördüncü ve
Amazon'un Sıradışı Animasyonu Undone İlk Tanıtım 6 – Undone Rosa Salazar Amazon Prime Video Series

Amazon’un Sıradışı Animasyonu Undone İlk Tanıtım

Yetişkinlere yönelik bir animasyon olarak hazırlanan “Undone”, “BoJack Horseman”ın yapımcıları