Star Wars: The Rise of Skywalker'dan Yeni Poster 1 – Star Wars The Rise of Skywalker 112

Star Wars: The Rise of Skywalker’dan Yeni Poster

3 Kasım 2019

20 Aralık’ta vizyona girecek olan Star Wars: The Rise of Skywalker / Star Wars: Skywalker’ın Yükselişi filminden yeni poster paylaşıldı.

Star Wars: The Rise of Skywalker'dan Yeni Poster 2 – Star Wars The Rise of Skywalker 2019

Lucasfilm ve yönetmen J.J Abrams, Star Wars: Skywalker’ın Yükselişi ile izleyicileri galaksinin çok uzaklarına götürdükleri destansı bir yolculuğa çıkarmak için güçlerini bir kez daha birleştiriyor. Yeni ufuklar açan Skywalker efsanesinin sonu, yeni efsanelerin doğduğu ve özgürlük için verilen son savaşın gelmek üzere olduğu Star Wars: Skywalker’ın Yükselişi, 20 Aralık’ta vizyona giriyor.

Filmde oynayanlar Carrie Fisher, Mark Hamill, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Anthony Daniels, Naomi Ackie, Domhnall Gleeson, Richard E. Grant, Lupita Nyong’o, Keri Russell, Joonas Suotamo, Kelly Marie Tran ve Billy Dee Williams.

Star Wars: Skywalker’ın Yükselişi’nin yönetmenliğini J.J. Abrams yaparken, yapımcılığını Kathleen Kennedy, J.J. Abrams ve Michelle Rejwan yaptı. Callum Greene, Tommy Gormley ve Jason McGatlin’in idari yapımcılık görevini üstlendiği, Star Wars: Skywalker’ın Yükselişi filminin senaryosu J.J. Abrams ve Chris Terrio tarafından yazıldı. Film 20 Aralık’ta vizyona giriyor.

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]

Star Wars: The Rise of Skywalker

Vizyon Tarihi: 20 Aralık 2019
Yönetmen: J.J. Abrams
Senaryo: J.J. Abrams, Chris Terrio
Oyuncular: Carrie Fisher, Mark Hamill, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Anthony Daniels, Naomi Ackie, Domhnall Gleeson, Richard E. Grant, Lupita Nyong’o, Keri Russell, Joonas Suotamo, Kelly Marie Tran ve Billy Dee Williams
Yapımcılar: Kathleen Kennedy, J.J. Abrams, Michelle Rejwan
İdari Yapımcılar: Callum Greene, Tommy Gormley, Jason McGatlin

[/box]

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Sinema Yazarları Nerede? 3 – DSC00410

Sinema Yazarları Nerede?

Safranbolu Uluslararası Belgesel Film Festivali'nin basın toplantısına gittim ama sadece
İstanbul Modern Biz de Varız! Programı 10 Yaşında 4 – Cemil Sov 07

İstanbul Modern Biz de Varız! Programı 10 Yaşında

İstanbul Modern Sinema’nın Türkiye sinemasından yeni filmleri bir araya getirdiği