The Expendables 3 İlk Fragman

4 Nisan 2014

sylvester-stalloen-posterThe Expendables 3, karakter posterlerinin ardından ilk teaser fragmanını da yayınladı.

The Expendables serisi, üçüncü ayağında da 80′li ve 90′lı yılların aksiyon kahramanlarını bir araya getirmeye devam ediyor. Barney (Sylvester Stallone) ve ekibi, bu kez Conrad Stonebanks (Mel Gibson) ile karşı karşıya geliyor.

“Expendables’ı Barney ile beraber kuran Conrad, daha sonra kural tanımaz, acımasız bir silah taciri olur ve Barney tarafından öldürülür. Ya da Barney öyle zanneder. Ölümü alt etmeyi başaran Conrad, Expendables’ı tamamen yok etmek için harekete geçer. Ama Barney’nin başka planları vardır. Eski nesil ile savaşmak için yeni nesilden yardım almaya karar vererek, ekibe teknoloji manyağı yeni gençler dahil eder. Expendables’ın bugüne kadarki en kişisel yeni görevi, klasik ‘old-school’ stil ile yüksek teknolojik uzmanlığın kapışmasına dönüşür.”

Sylvester Stallone, Jason Statham, Jet Li, Arnold Schwarzenegger, Antonio Banderas, Wesley Snipes, Dolph Lundgren, Mel Gibson ve Harrison Ford gibi gene hayranlarını memnun edecek bir dizilime sahip Expendables 3′nin yönetmenliğini ise Avustralyalı yönetmen Patrick Hughes üstleniyor. İlk uzun metraj denemesi Red Hill (2010) ile dikkatleri üzerine çeken Hughes’un, The Expendables 3′den sonra The Raid’in Amerikan versiyonunu da yöneteceği konuşuluyor.

The Expendables 3, 13 Ağustos’tan itibaren dünyanın birçok ülkesinde gösterime girecek.

The Expendables 3 fragman izle

blank

Murat Kızılca

1971 İstanbul doğumlu. Aylık online sinema dergisi CineDergi ve aylık kültür sanat dergisi kargamecmua için sinema yazıları kaleme alıyor. 2008 yılından beri katkı sağladığı Öteki Sinema’da bir yandan da editörlük görevini sürdürüyor.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Justice League İlk Fragman 1 – Justice League 2

Justice League İlk Fragman

Kasım 2017'de gösterime gireceği duyurulan Justice League filmine ait Türkçe
Annabelle: Kötülüğün Doğuşu Fragman 2 – Annabelle Creation 01

Annabelle: Kötülüğün Doğuşu Fragman

18 Ağustos'ta gösterime girmesi planlanan Annabelle: Kötülüğün Doğuşu filmine ait