The Suicide Squad: İntihar Timi Yeni Fragman 1 – The Suicide Squad 2021

The Suicide Squad: İntihar Timi Yeni Fragman

25 Haziran 2021

Warner Bros. Pictures sunar: Yönetmen James Gunn, süper kahraman, aksiyon, macera filmi The Suicide Squad: İntihar Timi ile geliyor.

Cehenneme hoş geldiniz. Namı diğer Belle Reve, ABD’nin en yüksek ölüm oranına sahip hapishanesi. En beter Süper Kötülerin tutulduğu ve dışarı çıkmak için her şeyi yapacakları yer. Bugünün ölümcül görevi nedir? Bloodsport, Peacemaker, Kaptan Boomerang, Ratcatcher 2, Savant, King Shark, Blackguard, Javelin ve herkesin en sevdiği psikopat Harley Quinn dahil olmak üzere bir mahkum grubu oluşturun. Sonra onları ağır bir şekilde silahlandırın ve (kelimenin tam anlamıyla) uzaktaki, düşmanla beslenen Corto Maltese adasına bırakın.

The Suicide Squad: İntihar Timi Yeni Fragman 2 – The Suicide Squad 2021 002

Her fırsatta militan düşmanlar ve gerilla güçleri ile dolu bir ormanda yürüyüş yapan Tim, karada sadece Albay Rick Flag’in komutasında. Ve her zaman olduğu gibi Amanda Waller ve onun hükümet yetkilileri tarafından her hareketleri izleniyor, her söyledikleri dinleniyor. En ufak bir yanlış hareketleri (rakiplerinin, takım arkadaşının veya Waller’ın kendi elinde) ölümlerine neden olabilir. Eğer birisi bahse girecekse akıllı olan onların aleyhine oynar, hepsinin aleyhine.

Filmin oyuncuları şöyle sıralanıyor: Margot Robbie (Birds of Prey, Bombshell), Idris Elba (Avengers: Infinity War), John Cena (HBO Max dizisi Peacemaker, Bumblebee), Joel Kinnaman (Suicide Squad), Jai Courtney (Divergent serisi), Peter Capaldi (World War Z, BBC’nin Doctor Who dizisi), David Dastmalchian (Dune, Ant-Man and the Wasp), Daniela Melchior (Parque Mayer), Michael Rooker (Guardians of the Galaxy filmleri), Alice Braga (Elysium), Pete Davidson (The King of Staten Island, Saturday Night Live), Joaquín Cosio (Spider-Man: Into the Spider-Verse, TV dizisi Narcos: Mexico), Juan Diego Botto (The Europeans), Storm Reid (The Invisible Man, A Wrinkle in Time, Euphoria), Nathan Fillion (Guardians of the Galaxy, The Rookie), Steve Agee (Brightburn, Guardians of the Galaxy Vol. 2), Sean Gunn (Guardians of the Galaxy filmleri, Avengers filmleri), Mayling Ng (Wonder Woman), Flula Borg (Ralph Breaks the Internet), Jennifer Holland (Brightburn, HBO Max dizisi Peacemaker) ve Tinashe Kajese (TV yapımları Valor, The Inspectors), Sylvester Stallone (Rocky, Rambo ve Expendables serisi) ve Viola Davis (Ma Rainey’s Black Bottom, Suicide Squad).

James Gunn’ın yönettiği ve senaryosunu yazdığı The Suicide Squad: İntihar Timi, DC karakterlerinden esinlenilmiştir. Charles Roven ve Peter Safran, Zack Snyder, Deborah Snyder, Walter Hamada, Chantal Nong Vo, Nikolas Korda ve Richard Suckle filmin yönetici yapımcıları. Gun’ın yaratıcı ekibinde görüntü yönetmeni Henry Braham (Guardians of the Galaxy Vol. 2), yapım tasarımcısı Beth Mickle (Captain Marvel), editörler Fred Raskin (Guardians of the Galaxy Vol. 2, Once Upon a Time… In Hollywood) ve Christian Wagner (Fast and Furious filmleri) ve Oscar adayı kostüm tasarımcısı Judianna Makovsky (Guardians of the Galaxy Vol 2, Avengers: Endgame, Harry Potter and the Sorcerer’s Stone) bulunuyorlar. Filmin müziği John Murphy’ye (Kick-Ass) ait.

Warner Bros. Pictures, bir Atlas Entertainment / Peter Safran yapımı, bir James Gunn filmi The Suicide Squad: İntihar Timi’ni sunar. Dünya çapında 2021 yazında vizyona girecek filmin dağıtımı Warner Bros. Pictures. tarafından gerçekleştirilecek.

The Suicide Squad: İntihar Timi Yeni Fragman 3 – The Suicide Squad 2021 poster

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Tanıtım Fragmanı: Danimarka Dizisi The Rain 4 – The Rain 2018 netflix series

Tanıtım Fragmanı: Danimarka Dizisi The Rain

Kuru Kal, Hayatta Kal! Netflix’in Danimarka’daki ilk orijinal dizisi The
Ruhlar Bölgesi 3’ten Yeni Fragman! 5 – insidious 3 teaser

Ruhlar Bölgesi 3’ten Yeni Fragman!

Korkuseverlerin çok sevdiği Ruhlar Bölgesi serisinin 3. filminden yeni fragmanı