"Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü" İlk Fragman 1 – Thor Love and Thunder Ask ve Gok Gurultusu header

“Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü” İlk Fragman

19 Nisan 2022

Marvel Studios’tan Thor: Love and Thunder / Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü filminin ilk resmi afişi ve fragmanı paylaşıldı!

Marvel Studios’tan Thor: Love and Thunder / Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü filminin uzun zamandır beklenen ve Gök Gürültüsü Tanrısı’nı nelerin beklediğine dair ipuçlarını barındıran ilk resmi fragmanı paylaşıldı! Fragmanın yanı sıra ilk resmi afiş de yayınlandı.

Filmde Thor (Chris Hemsworth) şimdiye kadar karşılaştığı hiçbir maceraya benzemeyen bir yolculuğa çıkıyor; iç huzur yolculuğuna. Ancak emekliliği, tanrıların yok edilmesini isteyen Gorr the God Butcher (Christian Bale) olarak bilinen galaktik bir katil tarafından kesintiye uğruyor. Karşılaştığı bu tehditle mücadele etmek için Thor, Kral Valkyrie (Tessa Thompson), Korg (Taika Waititi) ve şaşırtıcı bir şekilde çekici Mjolnir’i “Güçlü Thor” olarak kullanan eski kız arkadaşı Jane Foster’ın (Natalie Portman) yardımına başvuruyor. Birlikte, Gorr the God Butcher’ın intikamının gizemini ortaya çıkarmak ve çok geç olmadan onu durdurmak için korkunç bir kozmik maceraya atılıyorlar.

Taika Waititi‘nin (Thor: Ragnarok, Jojo Rabbit) yönettiği ve Kevin Feige ve Brad Winderbaum’un yapımcılığını üstlendiği Thor: Love and Thunder / Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü, 8 Temmuz 2022’de sinemalarda!

"Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü" İlk Fragman 2 – Thor Love and Thunder Ask ve Gok Gurultusu poster

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

1 Comment

  1. Marvel, kendi karakterinin yüksek bütçeli parodisini çekerek parodi film sektörüne büyük bir darbe vurmaya karar vermiş.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

The Sacrament 3 – Ayin001

The Sacrament

Bir TV haber ekibinin belgesel çekimi olarak başlayan yolculuğu, bir
Resident Evil: Son Bölüm Yeni Fragman 4 – Resident Evil Son Bölüm Resident Evil The Final Chapter 02

Resident Evil: Son Bölüm Yeni Fragman

3 Şubat 2017’de vizyona girmesi planlanan Resident Evil: Son Bölüm