War of the Worlds İkinci Sezonuyla Geri Dönüyor! 1 – War of The Worlds dizi 01

War of the Worlds İkinci Sezonuyla Geri Dönüyor!

13 Temmuz 2020

FX’in ilk sezonu geçtiğimiz yıl yayınlanan dizisi War of the Worlds, ikinci sezonuyla geri dönüyor!

BAFTA ödüllü Howard Overman tarafından yazılan ve dünya çapında birçok ülkede gösterilen yapım War of the Worlds, takipçilerinin heyecanla beklediği ikinci sezonuyla geri dönüyor. Ünlü bilim kurgu yazarı H.G. Wells’in klasik romanından modern dünyaya uyarlanan ve Fransa ile İngiltere’de geçen War of the Worlds, ilk sezonuyla Kuzey ve Güney Amerika, Avrupa, Afrika, Asya ve Avustralya’da 60 bölgede milyonlarca izleyiciye ulaşmıştı.

War of the Worlds İkinci Sezonuyla Geri Dönüyor! 2 – War of The Worlds dizi 02

EMMY ve Tony ödülleri adaylığı da bulunan Altın Küre ödüllü Gabriel Byrne ve Daisy Edgar Jones’un yanı sıra dizinin ikinci sezon kadrosunda Lea Drucker, Natasha Little, Stephane Caillard, Adel Bencherif, Ty Tennant, Stephen Campbell Moore, Bayo Gbadamosi, Aaron Heffernan ve Emilie de Preissac gibi isimler yer alıyor. Dizinin yönetmenliğini ilk dört bölümde Richard Clark, son dört bölümde ise Ben A. Williams üstleniyor.

Dizinin ilk sezonunda insanlığı yeryüzünden silen bir uzaylı saldırısının ardından küçük bir grup insanın hayatta kalma çabasını izlemiştik. Daisy Edgar Jones’un hayat verdiği Emily ise bu süreçte uzaylılarla arasında garip bir kişisel bağlantı olabileceğini anlamıştı. Karakterlerimizin dünyaya saldıranların aslında insan olabileceğini düşünmeye başladığı ikinci sezonda ise hayatta kalmayı başaranları gezegeni geri alabilmek için zorlu bir mücadele bekliyor.

War of the Worlds ikinci sezonuyla FX ekranlarında izleyicilerle buluşacak.

War of the Worlds İkinci Sezonuyla Geri Dönüyor! 3 – War of The Worlds dizi 03

Heyecanla beklenen yabancı dizi ve animasyonların Türkiye’deki adresi FX kanalı; D-Smart, Tivibu, KabloTV, TV+, BluTV ve Vodafone TV platformlarından izlenebiliyor.

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

George R. R. Martin's Nightflyers Yeni Tanıtım Fragmanı 4 – Nightflyers 01

George R. R. Martin’s Nightflyers Yeni Tanıtım Fragmanı

George R. R. Martin'in romanından uyarlanan Netflix’in yeni dizisi Nightflyers’tan
Senaryosunu Yılmaz Erdoğan'ın Yazdığı Kin'den Fragman 5 – Kin 2021 1

Senaryosunu Yılmaz Erdoğan’ın Yazdığı Kin’den Fragman

Netflix, uyarlama senaryosunu Yılmaz Erdoğan’ın yazdığı polisiye ve gerilim filmi