Öteki Sinema Beyazperde’ye Konuk Oldu

Öteki Sinema, Beyazperde’ye konuk oldu! Beyazperde.com Türkiye’nin En İyi Yerli Sinema Blogları başlıklı haberinde Türkiye’nin en önemli 5 blogunu röportajlar ile sayfalarına taşıdı. Beş blog şu şekilde sıralandı: Sadibey.com, Öteki Sinema, Ters Ninja, Sineofrenik ve Sinema Manyakları.

Yazıyı hazırlayan Mert Yenici, Öteki Sinema’dan bize büyük gurur veren şu cümleler ile bahsediyor; “Yalnızca Türkiye’de değil yabancı siteler içinde de “B filmler” konusunda bu kadar geniş bir film arşivine ve içeriğe sahip olan başka bir site daha yok. Üstüne, Fantastik Türk Filmleri’nden 70’lerin Erotik Filmleri’ne uzanan geniş bir seçki sunuyor olması da cabası.” Mert Yenici’ye ve Beyazperde’ye güzel sözleri için teşekkür ediyoruz!

Yazının tamamını bu linkten okuyabilirsiniz: http://beyazperde.mynet.com/sinemasaldetay.asp?id=4255

Yazar hakkında: Murat Tolga Şen

Çocukluğu Samsun'da eniştesinin müdürü olduğu sinemada film izleyerek, film parçalarına oyuncak merceğinde bakarak geçti. 2005 yılının sonunda "Öteki Sinema" yı kurdu. Beyazperde, Cinedergi ve Medyaradar'da yazıyor. Motor, yelken ve fotoğraf tutkunu... Film izlemeyi ve filmler hakkında yazmayı herşeyden daha çok seviyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir