Big Balls (2008)

Öteki Sinema sunar: Big Balls by Tuck-Omman

ABD’de ikamet eden, Beyazperde sitesinden kalem arkadaşım ve kıymetli sinefil dostum, sonuna kadar “Öteki” ruhuna sahip Oktay Ege Kozak ve çetesinin AC/DC şarkısı Big Balls’u evirip çevirip ne hale getirdiğini merak ediyorsanız yukarıdaki videoyu kaçırmayın.

İşin eğlence kısmı bir yana video klipte sinematik kaygılar güdüldüğü de aşikar! Klibin yönetmenliğini Andrew Westhoff ve Michael Evans beraber yapmış. Herkese iyi seyirler!

AC/DC Angus ve Malcolm Young kardeşler tarafından 1973 yılında Sidney’de kurulmuş Avustralyalı hard rock grubudur. Her ne kadar grup hard rock ve heavy metalin öncülerinden kabul edilse de grup üyeleri yaptıkları müziği rock and roll olarak tanımlamaktadır.

Yazar hakkında: Murat Tolga Şen

Çocukluğu Samsun'da eniştesinin müdürü olduğu sinemada film izleyerek, film parçalarına oyuncak merceğinde bakarak geçti. 2005 yılının sonunda "Öteki Sinema" yı kurdu. Beyazperde, Cinedergi ve Medyaradar'da yazıyor. Motor, yelken ve fotoğraf tutkunu... Film izlemeyi ve filmler hakkında yazmayı herşeyden daha çok seviyor.

Bak bunu da seversin...

Dünyanın En Uzun Aşkını 8 Dakikaya Sığdırmak: Tu Me Manques

Yeliz, Bozkurt, Tu Me Manques filminde aşkın ve bağlılığın tarifini veriyor. Kurmacada bile rastlanmayacak duygusal bir figürün yaşanmışlığını, sakin bir kurgu ve enfes bir tema desteğiyle aktarıyor.

Bir yorum var

  1. Sadık Ortakale

    Sonlara doğru gözyaşlarımı tutamadım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: