Big Balls (2008)

Öteki Sinema sunar: Big Balls by Tuck-Omman

ABD’de ikamet eden, Beyazperde sitesinden kalem arkadaşım ve kıymetli sinefil dostum, sonuna kadar “Öteki” ruhuna sahip Oktay Ege Kozak ve çetesinin AC/DC şarkısı Big Balls’u evirip çevirip ne hale getirdiğini merak ediyorsanız yukarıdaki videoyu kaçırmayın.

Big Balls (2008) 1 – AC DC

İşin eğlence kısmı bir yana video klipte sinematik kaygılar güdüldüğü de aşikar! Klibin yönetmenliğini Andrew Westhoff ve Michael Evans beraber yapmış. Herkese iyi seyirler!

AC/DC Angus ve Malcolm Young kardeşler tarafından 1973 yılında Sidney’de kurulmuş Avustralyalı hard rock grubudur. Her ne kadar grup hard rock ve heavy metalin öncülerinden kabul edilse de grup üyeleri yaptıkları müziği rock and roll olarak tanımlamaktadır.

blank

Yazar hakkında: Murat Tolga Şen

blank
1973 yılında doğdu. Öteki Sinema'yı 2005 yılında kurdu ve yayın yönetmenliğini üstlendi. OFCS üyesi olan yazar, 2010’da Beyazperde’de yazmaya başladı. 2014-2016 sezonunda Okan Bayülgen’in Dada Dandinista adlı programının yazı grubunu yönetti. 2017-2019 yılları arasında Antalya Sinema Derneği’nin danışmanlığını yaptı. Aynı zamanda Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası’nda oyunculuk yapan Murat Tolga Şen, Öteki Sinema, Beyazperde ve Medyaradar'da da eleştirmenlik yapıyor.

Bir yorum var

  1. blank
    Sadık Ortakale

    Sonlara doğru gözyaşlarımı tutamadım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir