Öteki Sinema, HBBA Blog Oscarını Kaptı!

Her Boku Bilen Adam, şahane blogunda düzenlediği 2010 HBBA Blog Oscarları seçkisinde Öteki Sinema yılın sinema blogu seçilmiş. Çok mutluyuz, pek gururluyuz. Friendfeed üzerinden tanıdığımız, bloguyla da ayrıca sevdiğimiz “Her Boku Bilen Adam”a çok teşekkür ediyor, bloguna daha nice yıllara uzun ömürler diliyoruz.

Her Boku Bilen Adam, sonuçları açıkladığı yazısına şöyle başlıyor: “Şaka maka 1 yılı daha devirdik sevgili izleyenler.. Gazetelerimizin internet sitelerine nazire yaparcasına yaptığım bu girişten sonra “Blog alemi olarak bizim gazetelerden neyimiz eksik, hatta fazlamız var” diyerekten “2010’un en seksileri, 2010’dan akılda kalanlar, 2010’da donu gözükenler” tadında bir liste ile utanmadan devam etmek istiyorum yeni yılın ilk yazısına. geçtiğimiz yılın blog alemindeki (bana göre) “En”lerini sıralayacağım. Öyle ödül falan yok bende. Davetiyedir, tanıtım ürünüdür falan da vermiyorum. Sırtınızı sıvazladım sayın.”

HBBA Blog Oscarları Tüm Sonuçları Görmek için Link:

http://herbokubilenadam.blogspot.com/

Yazar hakkında: Murat Tolga Şen

Çocukluğu Samsun'da eniştesinin müdürü olduğu sinemada film izleyerek, film parçalarına oyuncak merceğinde bakarak geçti. 2005 yılının sonunda "Öteki Sinema" yı kurdu. Beyazperde, Cinedergi ve Medyaradar'da yazıyor. Motor, yelken ve fotoğraf tutkunu... Film izlemeyi ve filmler hakkında yazmayı herşeyden daha çok seviyor.

2 Yorumlar

  1. melahat yılmaz

    ya ba da ba du ne mutlu bize:)))))) herkesin eline ve gönlüne sağlık

  2. severek, beğenerek, yeri geldiğinde özenerek takip ediyorum.

    hayranlığımı bir nebze de olsa dile getirebildiysem ne mutlu bana. sevgiler saygılar sunuyorum efendim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: