Öteki Sinema, HBBA Blog Oscarını Kaptı!

Her Boku Bilen Adam, şahane blogunda düzenlediği 2010 HBBA Blog Oscarları seçkisinde Öteki Sinema yılın sinema blogu seçilmiş. Çok mutluyuz, pek gururluyuz. Friendfeed üzerinden tanıdığımız, bloguyla da ayrıca sevdiğimiz “Her Boku Bilen Adam”a çok teşekkür ediyor, bloguna daha nice yıllara uzun ömürler diliyoruz.

Her Boku Bilen Adam, sonuçları açıkladığı yazısına şöyle başlıyor: “Şaka maka 1 yılı daha devirdik sevgili izleyenler.. Gazetelerimizin internet sitelerine nazire yaparcasına yaptığım bu girişten sonra “Blog alemi olarak bizim gazetelerden neyimiz eksik, hatta fazlamız var” diyerekten “2010’un en seksileri, 2010’dan akılda kalanlar, 2010’da donu gözükenler” tadında bir liste ile utanmadan devam etmek istiyorum yeni yılın ilk yazısına. geçtiğimiz yılın blog alemindeki (bana göre) “En”lerini sıralayacağım. Öyle ödül falan yok bende. Davetiyedir, tanıtım ürünüdür falan da vermiyorum. Sırtınızı sıvazladım sayın.”

Öteki Sinema, HBBA Blog Oscarını Kaptı! 1 – cats2

Öteki Sinema, HBBA Blog Oscarını Kaptı! 2 – catsh

HBBA Blog Oscarları Tüm Sonuçları Görmek için Link:

http://herbokubilenadam.blogspot.com/

Yazar hakkında: Murat Tolga Şen

blank
1973 yılında doğdu. Öteki Sinema'yı 2005 yılında kurdu ve yayın yönetmenliğini üstlendi. OFCS üyesi olan yazar, 2010’da Beyazperde’de yazmaya başladı. 2014-2016 sezonunda Okan Bayülgen’in Dada Dandinista adlı programının yazı grubunu yönetti. 2017-2019 yılları arasında Antalya Sinema Derneği’nin danışmanlığını yaptı. Aynı zamanda Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası’nda oyunculuk yapan Murat Tolga Şen, Öteki Sinema, Beyazperde ve Medyaradar'da da eleştirmenlik yapıyor.

2 Yorumlar

  1. blank
    melahat yılmaz

    ya ba da ba du ne mutlu bize:)))))) herkesin eline ve gönlüne sağlık

  2. blank

    severek, beğenerek, yeri geldiğinde özenerek takip ediyorum.

    hayranlığımı bir nebze de olsa dile getirebildiysem ne mutlu bana. sevgiler saygılar sunuyorum efendim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir