Star Wars Bebekleri!

cats

Yıldızlarda Savaşma Seviş!

6 filmlik seri, onlarca bölüm animasyon ve bir dünya çizgi roman…  İnsan bir şeyler olsun, arada birileri yaramazlık yapsın diye bekliyor. Gerçi eski üçlemede bir ensest öpüşme sahnesi vardı ama yine de görüp görebileceğimiz en aseksüel kahramanlar Star Wars alemindedir sanırım. Hatta ben bir aralar bu adamların cinsel yaşamları çok mutsuz o yüzden herkes “ölüm yıldızı yapayım gezegen patlatayım, güç kullanayım uzay gemisi kaldırayım” derdinde diye düşünüyordum!

Bir yandan da sinemada gördüğümüz en seksi kıyafet Prenses Leia’nın Jabba’nın haremine köle cariye olarak gittiğinde giydiği olsa gerek.  Yönetmenin yetmediği yerde fanlar yine devreye giriyor ve bu galerimiz seksi Star Wars bebeklerinden oluşuyor. Cosplay ve muhtelif stüdyo fotoğraflarından itinayla derlenmiştir efenim!

Yazar hakkında: Murat Tolga Şen

Yazmaya 2003 yılında DivxTR’de başladı ve halefi olan Divx Planet forumlarında “Raven” takma adıyla devam etti. Divx Planet'te bir forum köşesi olarak başlayan Öteki Sinema'yı, 2005 yılında blog olarak devam ettirdi. 2010 yılının başında Beyazperde.com sitesinin eleştirmen kadrosuna katıldı. Aynı dönemde Yeni Harman ve Fotografya dergileri için sinema makaleleri kaleme aldı, online sinema dergisi Cinedergi için dosyalar hazırladı. 2012’de Medyaradar sitesinin sinema yazarlığı ve TV eleştirmenliği görevini üstlendi. Aynı zamanda lisanslı bir yelken sporcusu olan yazar, bir dönem TYF (Türkiye Yelken Federasyonu) yarış fotoğrafçılığı görevini yaptı. 2014 yılında Sinemerkez Akademi’de eğitmenlik yaptı ve akademinin Kocaeli yapılanmasının direktörlüğünü üstlendi. 2014-2016 yılları arasında Okan Bayülgen’in Dada Dandinista adlı TV programının yazı grubunu yönetti. Okan Bayülgen’in yönettiği Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası adlı tiyatro oyununda rol aldı. 2017-2018 arasında Antalya Sinema Derneği’nin danışmanlığını yaptı. OFCS (Online Film Critics Society) topluluğuna üye olan yazar, Öteki Sinema, Beyazperde ve Medyaradar'da yazmaya, Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası'nda oynamaya ve davet edildiği okullarda sinema üzerine seminerler vermeye devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir