Star Wars Bebekleri!

cats

Yıldızlarda Savaşma Seviş!

6 filmlik seri, onlarca bölüm animasyon ve bir dünya çizgi roman…  İnsan bir şeyler olsun, arada birileri yaramazlık yapsın diye bekliyor. Gerçi eski üçlemede bir ensest öpüşme sahnesi vardı ama yine de görüp görebileceğimiz en aseksüel kahramanlar Star Wars alemindedir sanırım. Hatta ben bir aralar bu adamların cinsel yaşamları çok mutsuz o yüzden herkes “ölüm yıldızı yapayım gezegen patlatayım, güç kullanayım uzay gemisi kaldırayım” derdinde diye düşünüyordum!

Bir yandan da sinemada gördüğümüz en seksi kıyafet Prenses Leia’nın Jabba’nın haremine köle cariye olarak gittiğinde giydiği olsa gerek.  Yönetmenin yetmediği yerde fanlar yine devreye giriyor ve bu galerimiz seksi Star Wars bebeklerinden oluşuyor. Cosplay ve muhtelif stüdyo fotoğraflarından itinayla derlenmiştir efenim!

Yazar hakkında: Murat Tolga Şen

Çocukluğu Samsun'da eniştesinin müdürü olduğu sinemada film izleyerek, film parçalarına oyuncak merceğinde bakarak geçti. 2005 yılının sonunda "Öteki Sinema" yı kurdu. Beyazperde, Cinedergi ve Medyaradar'da yazıyor. Motor, yelken ve fotoğraf tutkunu... Film izlemeyi ve filmler hakkında yazmayı herşeyden daha çok seviyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir