Behzat Ç.'den Bayram Hediyesi! İşte İlk Fragman! 1 – behzat c 2

Behzat Ç.’den Bayram Hediyesi! İşte İlk Fragman!

5 Haziran 2019

Yayınlandığı dönemde büyük ilgi çeken Behzat Ç. dizisi aradan geçen 6 yıldan sonra yeniden çekilmeye başlaması, izleyenleri bir hayli heyecanlandırdı. Dizinin çekimleri devam ederken, bayram hediyesi gibi bir sürpriz geldi.

6 yıllık aradan sonra bu kez yeni bölümleriyle BluTV’de seyirci ile buluşacak olan fenomen dizi Behzat Ç.’den heyecanı ve merakı arttıran yeni tanıtım geldi. Geçtiğimiz haftalarda çekimlerine başlanan dizinin izleyenlerin heyecanını daha da arttıracak yeni tanıtımı merakı yükseltiyor.

Erdal Beşikçioğlu’nun başrolünde yer aldığı dizinin kadrosunda usta oyuncu dışında eski ekipten Nejat İşler, Canan Ergüder Ece, Ege Aydan, İnanç Konukçu, Berkan Şal, Güven Kıraç, Eray Eserol ve Ayça Eren yer alırken dizinin yeni bölümleri için kadrosuna Ahu Türkpençe, Kemal Burak Alper, Hüseyin Sevimli, Rıdvan Aybars Düzey, Gülşah Çomoğlu ve Kadir Çelik dahil oldu.

İnter Medya imzasını taşıyan, önceki yıllarda olduğu gibi senaryosunu yine Ercan Mehmet Erdem’in yazdığı ve yönetmen koltuğunda Serdar Akar’ın oturduğu ‘Behzat Ç.’nin yeni bölümleri çok yakında sadece BluTV’de izleyicilerle buluşacak.

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Kıvılcım Akay’ın Yönettiği Amina BluTV’de Yayında 2 – Amina

Kıvılcım Akay’ın Yönettiği Amina BluTV’de Yayında

Salgın sebebiyle vizyonu ertelenen Amina, festival yolculuğundan sonra Türkiye’de ilk
BluTV’nin Yeni Projesi: Yeşilçam Bir Sinema Hayvanı 3 – BluTV Yesilcam Bir Sinema Hayvani 2

BluTV’nin Yeni Projesi: Yeşilçam Bir Sinema Hayvanı

BluTV’nin bu sezonki özel yapım dönem dizisi Yeşilçam: Bir Sinema