Agatha Christie Uyarlaması Why Didn't They Ask Evans? BluTV’de 1 – Why Didnt They Ask Evans 2022 2

Agatha Christie Uyarlaması Why Didn’t They Ask Evans? BluTV’de

12 Mayıs 2022

Türkiye’nin lider yerli online video platformu BluTV, gizem dolu bir İngiliz polisiyesini kullanıcılarıyla buluşturuyor. Agatha Christie’nin 1934 tarihli ikonik romanından uyarlanan Why Didn’t They Ask Evans? bugünden itibaren BluTV’den izlenebilir.

House dizisiyle tanınan Hugh Laurie tarafından uyarlanan ve yönetilen dört bölümlük mini dizinin başrollerini Will Poulter ve Lucy Boynton paylaşıyor. Ölmekte olan bir adamın esrarengiz son sözleri, papazın oğlu Bobby Jones (Will Poulter) ve sosyetik arkadaşı Lady Frankie Derwent’i (Lucy Boynto) amatör bir dedektiflik macerasına çıkarır.

Agatha Christie Uyarlaması Why Didn't They Ask Evans? BluTV’de 2 – Why Didnt They Ask Evans 2022 3

Dürüst ve sevimli genç Bobby ile zeki ve soğukkanlı Frankie’nin kayıp bir golf topunun peşinden koşarken son sözleri “Neden Evans’a sormadılar?” olan ölü bir bedenle karşılaşmaları ikiliyi beklenmedik bir araştırmanın içine sokar. Ellerinde ölü adamın cebinden çıkan güzel bir genç kadının fotoğrafıyla birlikte bu gizemli soruya cevap arayan Bobby ve Frankie, kendilerini nefes kesen bir suç operasyonunun ortasında bulurlar.

Dizinin başrolü Will Poulter, “Lucy ile birlikte, Hugh’nun yönetiminde Agatha Cristie’nin bu heyecan verici hikayesini hayata geçirme fırsatına sahip olduğum için büyük onur duyuyorum” diyerek duygularını dile getirirken Lucy Boynton, “En sevdiğim yazarlardan birinin bu hikayesinde Hugh ve Will ile çalışmaktan dolayı çok heyecanlıyım” dedi.

Why Didn’t They Ask Evans? bugünden itibaren BluTV’de yayında.

Agatha Christie Uyarlaması Why Didn't They Ask Evans? BluTV’de 3 – Why Didnt They Ask Evans 2022 1

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Sahipli, Masum Kadar Ses Getirir mi? 4 – 8210561

Sahipli, Masum Kadar Ses Getirir mi?

BluTv’nin ikinci özgün dizisi olarak karşımıza çıkan Sahipli, durağan başlayan
BluTV’nin Yeni Özel Yapımı Börü 2039 Geliyor 5 – BluTV BORU 2039

BluTV’nin Yeni Özel Yapımı Börü 2039 Geliyor

BluTV’nin yeni özel yapımı Börü 2039, seyircisine karanlık ve nefes