Alef’in Yeni Sezonundan İlk Tanıtım Yayınlandı 1 – Alef ikinci sezon 4

Alef’in Yeni Sezonundan İlk Tanıtım Yayınlandı

28 Şubat 2022

Türkiye’nin lider yerli online video platformu BluTV’nin mistik polisiye serisi Alef’in yeni sezonundan merakla beklenen ilk tanıtım yayınlandı. ALEF: Mâl-i Hülya ismiyle yayınlanan yeni sezonun ilk tanıtımında Kapadokya’nın eşsiz doğası ve güçlü aksiyon sahneleri öne çıkarken, iddialı oyuncu kadrosu ve gizemli hikayesi heyecan yarattı.

Geçmişin tozlu raflarından günümüze kadar ulaşan sırların, şifrelerin ve gerçeğin izinde/peşinde mistik bir yolculuğa çıkaran ALEF: Mâl-i Hülya, ilk tanıtım ile seyirciyi Kapadokya’da gizemli ve aksiyon dolu bir maceraya davet ediyor.

Alef’in Yeni Sezonundan İlk Tanıtım Yayınlandı 2 – Alef ikinci sezon 2

Alef’in Yeni Sezonundan İlk Tanıtım Yayınlandı 3 – Alef ikinci sezon 4

Alef’in Yeni Sezonundan İlk Tanıtım Yayınlandı 4 – Alef ikinci sezon 3

Tarihin kültürel değerleri ve mistik hikayelerinden izler taşıyan, ilk sezonuyla büyük beğeni toplayan BluTV’nin özel yapımı Alef’in yeni sezonu ALEF: Mâl-i Hülya, etkileyici karakterleri ve aksiyonu yüksek sürükleyici hikayesiyle çok yakında izleyiciyle buluşacak.

Başrollerini Taner Ölmez, Aybüke Pusat ve Hande Soral’ın paylaştığı MAY Productions imzalı dizinin yönetmen koltuğunda Gökhan Tirkyaki otururken; müziklerini ilk sezonda olduğu gibi Mercan Dede’nin bestelediği ALEF: Mâl-i Hülya’nın senaryosu Itır Arda ve Avni Tuna Dilligil tarafından yazıldı ve Mustafa Altıoklar dramaturg olarak görev aldı.

Alef’in Yeni Sezonundan İlk Tanıtım Yayınlandı 5 – Alef ikinci sezon 1

Güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizinin kadrosunda Serdar Orçin, Mehmetcan Mincinozlu, Emel Çölgeçen, Çiğdem Selışık Onat, Cankat Aydos ve Ahsen Türkyılmaz da yer alıyor.

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Masum Türk Dizilerinin Miladı mı? 6 – masum icin geri sayim basladi 8363594

Masum Türk Dizilerinin Miladı mı?

İlk iki bölümü yayınlanan ve kalitesiyle inci gibi parlayan Masum,
Pavyon’un Yaratıcılarından Yeni Belgesel: "Dijital Flörtleşme" 7 – ONLINE DATING

Pavyon’un Yaratıcılarından Yeni Belgesel: “Dijital Flörtleşme”

Dijital çağda takılma, “stalk” kültürü ve “dating” uygulamaları gibi konuları