Pavyon’un Yaratıcılarından Yeni Belgesel: “Dijital Flörtleşme”

Dijital platform BluTV, orijinal belgesel içerikleri ile iddialı yayınlarını sürdürüyor. Dijital çağda takılma ve “stalk” kültürü, ilk buluşma ve “dating” uygulamaları gibi konuları ele alan, Pavyon’un yaratıcılarından Dijital Flörtleşme, yakında BluTV’de yayına girecek.

Pavyon’un Yaratıcılarından Yeni Belgesel: "Dijital Flörtleşme" 1 – Dijital Flörtleşme

Özel yapımları kadar yurt dışında beğenilen projeleri de seçkisine katan BluTV’nin sevilen belgesel serisi Pavyon’un yaratıcılarından ilgi çekici beş bölümlük bir belgesel daha geliyor. Dijital çağın yeni ilişki biçimlerine odaklanan belgesel, ilgi çekici bölümleri ve gerçek hikâyeleriyle izleyiciye bambaşka bir tecrübe yaşatmaya geliyor.

Dijital Flört Dünyasını Gerçek Kişiler Anlatacak

Beş bölümden oluşan Dijital Flörtleşme, takılma ve “stalk” kültürü, “sexting”, ilk buluşma ve “dating” uygulamaları gibi konuları ele alırken flörtleşmenin dijitalleşmeyle birlikte nasıl bir dönüşüm geçirdiğini tüm çıplaklığıyla gözler önüne seriyor. Belgesel, ilişki kurmak için başvurulan yöntemlerden olan “dating” uygulamaları, ilk buluşma ve sonrasında yaşananlar, online flört alışkanlıkları gibi konuları bizzat tecrübe etmiş gerçek kişiler üzerinden izleyicilere aktaracak.

BluTV özel belgesel içeriği Dijital Flörtleşme yakında izleyicileriyle buluşacak.

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir