Alef’in İkinci Sezon Fragmanı Yayında 1 – Alef ikinci sezon 5

Alef’in İkinci Sezon Fragmanı Yayında

19 Mart 2022

BluTV’nin mistik polisiye serisi Alef’in ikinci sezonu ALEF: Mâl-i Hülya’dan ilk fragman geldi.

Geçmişin tozlu raflarından günümüze kadar ulaşan sırların, şifrelerin ve gerçeğin peşinde mistik bir yolculuğa çıkaracak ALEF: Mâl-i Hülya, 7 Nisan’da ilk dört bölümüyle BluTV’de yayınlanmaya başlayacak.

“Katilin amacı sadece öldürmek değil”

Türün klasikleşmiş anlatı evrenini doğu coğrafyasının mistik öğeleriyle harmanlayarak anlatan Alef’in ikinci sezonu ALEF: Mâl-i Hülya, geçmişin tozlu sayfalarından günümüze gelen izleri takip ederek sırların peşine düşüyor. ALEF: Mâl-i Hülya’da sırlar ve şifrelerle örülmüş bir cinayetin izi İbn-i Sina’nın gizemli formüllerine kadar uzanıyor. Yayınlanan ilk fragman dizinin derinlikli hikayesi ile özgün ve güçlü karakterlerine dair ipuçları sunuyor.

Alef’in İkinci Sezon Fragmanı Yayında 2 – Alef ikinci sezon 7

Alef’in İkinci Sezon Fragmanı Yayında 3 – Alef ikinci sezon 6

Başrollerini Taner Ölmez ve Aybüke Pusat’ın paylaştığı MAY Productions imzalı dizinin yönetmen koltuğunda Gökhan Tiryaki otururken; müziklerini ilk sezonda olduğu gibi Mercan Dede’nin bestelediği ALEF: Mâl-i Hülya’nın senaryosu Itır Arda ve Avni Tuna Dilligil tarafından yazıldı ve Mustafa Altıoklar dramaturg olarak görev aldı.

Güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizinin kadrosunda Hande Soral, Serdar Orçin, Mehmetcan Mincinözlü, Emel Çölgeçen, Çiğdem Selışık Onat, Cankat Aydos ve Ahsen Türkyılmaz da yer alıyor.

“GÖZ GÖRÜR AMA AKIL ALMAZ, VAKIF OLMAYANA SAKLIDIR.”

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir Cevap Yazın

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Başka Sinema'nın Niyeti Başka mı? 4 – bozkır tv slider

Başka Sinema’nın Niyeti Başka mı?

Başka Sinema, bağımsız sinemayı yaşatmanın çaresini arıyorsa bilelim ama bu
Masum Değiliz, Hiçbirimiz! 5 – 16110386 1298025136956779 6067072662050439168 n

Masum Değiliz, Hiçbirimiz!

TV’de özlediğimiz ama izleyemeyeceğimiz her şey. Masum yabancı benzerlerinden zerre