Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi Yeni Fragman, Yeni Afiş

Vizyon Tarihi: 25 Mayıs 2018

Çok çok uzak bir galakside, Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi filminde Milenyum Şahini’ne binip macera dolu bir yolculuğa çıkıyoruz.

Karanlık ve tehlikeli yeraltı dünyasında cesaret gerektiren pek çok maceraya atılan Han Solo, gelecekteki muhtemel yardımcı pilotu Chewbacca ile arkadaş olur. Ayrıca Star Wars efsanesindeki beklenmedik kahramanların rotasını belirleyen yolculukta, kötü nam salmış kumarbaz Lando Calrissian ile tanışır.

Filmde Alden Ehrenreich, Woody Harrelson, Emilia Clarke, Donald Glover, Thandie Newton, Phoebe Waller-Bridge ve Paul Bettany rol alıyor.

Yönetmen: Ron Howard
Senaryo: Lawrence Kasdan ve Jonathan Kasdan
Oyuncular: Alden Ehrenreich, Woody Harrelson, Emilia Clarke, Donald Glover, Thandie Newton, Phoebe Waller-Bridge, Paul Bettany, Jon Favreau, Joonas Suotamo, Warwick Davis, Clint Howard

Yazar hakkında: Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bak bunu da seversin...

Venom: Zehirli Öfke 5 Ekim’de Sinemalarda

Ruben Fleischer'ın yönettiği Venom: Zehirli Öfke filmi, 5 Ekim'de başta ABD olmak üzere Türkiye dahil birçok ülkede gösterime girecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir