Maymunlar Cehennemi: Yeni Krallık Filminden İlk Fragman Yayınlandı

4 Kasım 2023

20th Century Studios imzalı Maymunlar Cehennemi serisi, yeni filmi Kingdom of the Planet of the Apes / Maymunlar Cehennemi: Yeni Krallık ile geri dönüyor. Wes Ball’un yönetmen koltuğunda oturduğu ve tüm dünyada 24 Mayıs 2024’te vizyona girecek filmden ilk fragman yayınlandı.

1968 yılında sinemaseverlerle buluşan ilk filmle başlayan orijinal seri, 1968-1973 yılları arasında çekilen beş filmden oluşuyordu. 2001 yılındaki Tim Burton yeniden çevriminden sonra 2011 yılında yeniden başlayan reboot serinin dördüncü ve şimdilik en son filmi Maymunlar Cehennemi: Yeni Krallık filminden ilk fragman paylaşıldı. Maze Runner üçlemesine imza atan Wes Ball’un yönettiği film, Sezar’ın saltanatını takip eden birkaç neslin hüküm sürdüğü gelecekte geçiyor ve seyircileri, baskın tür olan maymunların uyumlu bir şekilde yaşadığı, insanların ise gölgede yaşamaya mecbur kaldığı bir dünyaya davet ediyor.

Maymunlar Cehennemi: Yeni Krallık Filminden İlk Fragman Yayınlandı 1 – Kingdom of the Planet of the Apes 2024 7

24 Mayıs 2024’te vizyona girecek filmde yeni bir zalim maymun lideri imparatorluğunu kurarken genç bir maymun, geçmiş hakkında her şeyi sorgulamasına ve hem maymunlar hem de insanlar için geleceği tanımlayacak seçimler yapmasına neden olacak dokunaklı bir yolculuğa çıkıyor.

Owen Teague, Freya Allan, Kevin Durand, Peter Macon ve William H. Macy’nin başrollerini paylaştığı, senaryosunu Josh Friedman, Rick Jaffa, Amanda Silver ve Patrick Aison’un kaleme aldığı Maymunlar Cehennemi: Yeni Krallık, seyircileri 24 Mayıs’tan itibaren bambaşka bir serüvenin merkezine davet edecek.

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

The Batman 4 Mart'ta Sinemalarda 6 – The Batman 1

The Batman 4 Mart’ta Sinemalarda

Bu sadece bir çağrı değil… Bu bir uyarı. Başrolde Robert
Aquaman ve Kayıp Krallık İlk Fragman 7 – Aquaman and the Lost Kingdom Kayip Krallik 2023 1

Aquaman ve Kayıp Krallık İlk Fragman

Aquaman and the Lost Kingdom / Aquaman ve Kayıp Krallık