Black Mirror 6. Sezon Resmi Fragman

Beklenmedik durumlara hazırlıklı olun. Netflix, kült dizi Black Mirror’ın 6. sezon resmi fragmanını yayınladı.

Black Mirror, uzun zamandır merakla beklenen 6. sezonuyla geri dönüyor. Charlie Brooker’ın her bölümüyle olay yaratan karanlık ve satirik antoloji serisi, aklın sınırlarını zorlayacak yeni bölümleriyle 15 Haziran’dan itibaren tüm dünyayla aynı anda sadece Netflix’te!

Charlie Brooker’ın uzun zamandır beklenen, her bölümüyle çığır açan, karanlık ve satirik antoloji dizisi geri dönüyor. Black Mirror’ın altıncı sezonu, tüm sezonların içinde en sürprizli, en sınıflandırılamaz ve en beklenmedik olanı.

Bölümler Hakkında

  • Joan Is Awful / Joan İğrenç Biri

Sıradan bir kadın, hayatının global bir dijital platform tarafından prestijli bir drama dizisine uyarlandığını öğrenince neye uğradığını şaşırır. Dizide kendisini Hollywood’un ünlü isimlerinden Salma Hayek canlandırmaktadır.

  • Loch Henry

Genç bir çift doğa belgeseli çekmek için durgun bir İskoç kasabasına gider ama tarihin şok edici olaylarına yer veren bir yerel hikayenin cazibesine kapılır.

  • Beyond the Sea

Black Mirror 6. Sezon Resmi Fragman 5 – Black Mirror 6 3 Beyond The Sea

Alternatif bir dünyanın 1969 yılında, yüksek teknoloji gerektiren riskli bir görev üstlenmiş iki adam, akıl almaz bir trajedinin sonuçlarıyla mücadele eder.

  • Mazey Day

Black Mirror 6. Sezon Resmi Fragman 6 – Black Mirror 6 4 Mazey Day

Sorunlu bir genç yıldız, dahil olduğu vur kaç olayının sonuçlarıyla uğraşırken paparazzi tarafından takip edilir.

  • Demon 79 / Şeytan 79

Black Mirror 6. Sezon Resmi Fragman 7 – Black Mirror 6 5 Demon 79

1979, Kuzey İngiltere. Silik bir satış danışmanı bir felaketi önlemek için korkunç şeyler yapması gerektiğine ikna edilir.

Black Mirror 6. Sezon

Yönetmenler: Ally Pankiw, Sam Miller, John Crowley, Uta Briesewitz, Toby Haynes
Yaratıcı, Senarist: Charlie Brooker
Baş Yapımcılar: Charlie Brooker, Jessica Rhoades, Annabel Jones, Bisha K. Ali
Oyuncu Kadrosu: Aaron Paul, Anjana Vasan, Annie Murphy, Auden Thornton, Ben Barnes, Clara Rugaard, Daniel Portman, Danny Ramirez, Himesh Patel, John Hannah, Josh Hartnett, Kate Mara, Michael Cera, Monica Dolan, Myha’la Herrold, Paapa Essiedu, Rob Delaney, Rory Culkin, Salma Hayek, Samuel Blenkin, Zazie Beetz

blank

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir