Hayaldi Gerçek Oldu: Kung Fury 1 – kung fury poster

Hayaldi Gerçek Oldu: Kung Fury

30 Mayıs 2015

Bir kickstarter projesi olarak karşımıza çıktığından beri ilgiyle takip ettiğimiz Kung Fury’den 80’ler B movie meraklılarını çok sevindirecek harika bir orta format film geldi.

17.000 B movie meraklısının fonladığı ve 630.000 $ toplanan kampanya sayesinde hayata geçirilen film tam bir 80’ler bombası! Dev İskandinav tanrısı Thor, T-Rex’e binmiş savaşçı hatunlar, çıldırıp şehri birbirine katan Arcade makinesi ve daha neler neler!

Yaratıcıları tarafından dün youtube’a koyulan filmi neşeyle ve hayranlıkla izledik, stüdyo baskısı olmadan hayalgücünün nelere yol açabileceğini düşünerek de burulduk. Lafı fazla uzatmıyor ve sizi de Kung Fury çılgınlığına davet ediyoruz. Yukardaki kocaman video penceresinden izleyebilirsiniz!

Sitesine gideyim derseniz: http://www.kungfury.com/

David Hasselhoff’un True Survivor şarkısına çekilen klibi izleyeyim derseniz de…

blank

Murat Tolga Şen

6 Kasım 1973 doğumlu ve tipik bir Akrep burcu olan Murat Tolga Şen, 2005 yılında Öteki Sinema'yı kurarak yayın yönetmenliğini üstlenmiştir.

OFCS (Online Film Critics Society) üyesidir. 2010 yılından bu yana Beyazperde sitesinde yazarlık yapmaktadır. 2012-2023 yılları arasında Medyaradar sitesinde TV sektörüne dair eleştiriler kaleme aldı. 2014-2016 sezonunda Okan Bayülgen’in Dada Dandinista adlı programının yazı grubunu yönetti.

2017-2019 yılları arasında Antalya Sinema Derneği’nin danışmanlığını yaptı. 2014-2023 yılları arasında Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası’nda oyunculuk yaptı. Bir Notanın Hikayesi adlı belgeselin senaryo yazarıdır ve Agatha'da Cinayet adlı tiyatro oyununu yazmıştır.

Ayrıca, Bir İz - Madımak belgeselinin danışmanlığını üstlenmiştir. Yazılarına Beyazperde ve Öteki Sinema'da devam etmektedir. Veteran bir yelkenci olan Murat Tolga Şen, 2021'den bu yana ressam Yalçın Gökçebağ'ın sanat menajerliğini yapmaktadır.

Bir Cevap Yazın

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

To My Mother and Father / Anneme ve Babama 2 – Can Evrenol

To My Mother and Father / Anneme ve Babama

15 Mart’ta hem DVD, hem Blu-Ray kopyaları hazır olacak olan
Teksas Katliamı da Köklerine Dönüyor! 3 – TCM

Teksas Katliamı da Köklerine Dönüyor!

Gelen son haberlere göre yeni film testereli katil Leatherface'in gençliğine