Hayaldi Gerçek Oldu: Kung Fury

Bir kickstarter projesi olarak karşımıza çıktığından beri ilgiyle takip ettiğimiz Kung Fury’den 80’ler B movie meraklılarını çok sevindirecek harika bir orta format film geldi.

17.000 B movie meraklısının fonladığı ve 630.000 $ toplanan kampanya sayesinde hayata geçirilen film tam bir 80’ler bombası! Dev İskandinav tanrısı Thor, T-Rex’e binmiş savaşçı hatunlar, çıldırıp şehri birbirine katan Arcade makinesi ve daha neler neler!

Yaratıcıları tarafından dün youtube’a koyulan filmi neşeyle ve hayranlıkla izledik, stüdyo baskısı olmadan hayalgücünün nelere yol açabileceğini düşünerek de burulduk. Lafı fazla uzatmıyor ve sizi de Kung Fury çılgınlığına davet ediyoruz. Yukardaki kocaman video penceresinden izleyebilirsiniz!

Sitesine gideyim derseniz: http://www.kungfury.com/

David Hasselhoff’un True Survivor şarkısına çekilen klibi izleyeyim derseniz de…

Yazar hakkında: Murat Tolga Şen

blank
1973 yılında doğdu. Öteki Sinema'yı 2005 yılında kurdu ve yayın yönetmenliğini üstlendi. OFCS üyesi olan yazar, 2010’da Beyazperde’de yazmaya başladı. 2014-2016 sezonunda Okan Bayülgen’in Dada Dandinista adlı programının yazı grubunu yönetti. 2017-2019 yılları arasında Antalya Sinema Derneği’nin danışmanlığını yaptı. Aynı zamanda Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası’nda oyunculuk yapan Murat Tolga Şen, Öteki Sinema, Beyazperde ve Medyaradar'da da eleştirmenlik yapıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir