Mama Fragman

Mama fragman yayında! Yönetmenliğini Andy Muschietti’nin üstlendiği korku filmi merakla bekleniyor.

Kurtların büyüttüğü çocuk hikayelerini mutlaka duymuşsunuzdur. Annabel ve Lucas ormanda terkedilmiş ve beş yıl boyunca vahşileşerek büyümüşlerdir. Sonunda bulunurlar ve bir aile onları evlat edinir. Rehabilitasyon sürecinde tuhaf olaylar yaşanır ve çocukların aslında yalnız olmadığı ve bir “anne”leri olduğu ortaya çıkar!

Mama Fragman 1 – mama xlg

Oscar adayı Guillermo del Toro annelerinin öldürüldüğü gün ormanda kaybolan iki küçük kızın akıllardan çıkmayan hikayesini anlatan doğaüstü gerilim filmi Mama’yı sunar. Yönetmen Andy Muschietti, ilk sinema filmini, Neil Cross, kendisi ve Barbara Muschietti tarafından yazılan Mama ile yapıyor. Film, Muschiettilerin övgüler alan kısa filmi Mamá’ya dayanmaktadır.

Yönetmen: Andy Muschietti
Senaryo: Neil Cross, Andy Muschietti, Barbara Muschietti
Oyuncular: Jessica Chastain, Nikolaj Coster-Waldau, Megan Charpentier

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

3 Yorumlar

 1. blank

  Arkadaşlar filmin fragmanını inceleyip yabancı forumlarda araştırdım imdb de daha puanlaması yapılmadı fakat 6’puanın üzerinde alacağı kesin gözüyle bakıyorum.Konu itibari ile belki sıradan gelebilir yanni 2 cocuk bulunur olaylar gelişir falan fakat gerilim ve oyunculuktan ödün vermemiş bir film bunu baştan söleyeyim sizlere,özellikle o iki kızın oyunculukları mükemmel diyebilirim.
  Kesinlikle izleyin derim

 2. blank

  Elixir; imdb yorumları ve fragmana bakarak yorum yapmak¿ yeni trend bu olsa gerek. artık film izlemeye bile gerek duymuyoruz ha?

 3. blank

  Film gerceten korkutucu ve guzeldi ama sonunda keske lili de onlarla kalsaydi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir