Nope / Hayır Filminden Teaser

“Kötü mucize nedir?”

Nope / Hayır filminden Türkçe altyazılı teaser (Superbowl spotu) yayınlandı.

Akademi ödüllü Jordan Peele, Get Out (Kapan) ve sonra da Us (Biz) filmleriyle modern korkuyu bozup yeniden tanımladı. Şimdi de yaz filmi, büyük epik korku Nope filmini yeni bir popüler kabusla yeniden canlandırıyor.

Nope / Hayır Filminden Teaser 1 – Nope Hayir Setinden Ilk Kare Jordan Peele

Film, Peele ile Akademi ödüllü Daniel Kaluuya’yı (Kapan, Judas and the Black Messiah) yeniden bir araya getiriyor. Ekibe ayrıca Keke Palmer (Hustlers, Alice) ve Akademi ödülü adayı Steven Yeun (Minari, Okja) da California’nın iç kesimlerindeki tenha bir kanyonda yaşayan, esrarengiz ve ürpertici bir keşfin tanıkları olarak katılıyor.

Michael Wincott (Hitchcock, Westworld) ile Brandon Perea’nın da (The OA, American Insurrection) rol aldığı Nope (Hayır) filminin yazarı ve yönetmeni Jordan Peele, yapımcısı Ian Cooper (Biz, Şeker Adam’ın Laneti) ile Monkeypaw Productions adına Jordan Peele. Filmin dağıtımını tüm dünyada Universal Pictures gerçekleştirecek.

Nope (Hayır) filmi 22 Temmuz’da sinemalarda!

Nope / Hayır

Tür: Korku
Yönetmen: Jordan Peele
Senaryo: Jordan Peele
Oyuncular: Daniel Kaluuya, Keke Palmer, Steven Yeun, Michael Wincott, Brandon Perea, Donna Mills, Barbie Ferreira
Yapımcılar: Ian Cooper, Jordan Peele

Nope / Hayır Filminden Teaser 2 – Nope Hayir poster

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yorum var

  1. blank

    Son zamanlarda sadece gişe amacı gütmeyen filmler izlemek için korku sinemasına yönelmek gerekiyor özellikle jordan peele in filmleri sadece seyircinin beklentisini karşılamak için yaratıcılık ve cüretkarlıktan uzak filmlerin olduğu bir dönemde sinemanın da sanat olduğunu hatırlatan yapıtlardan bu sebepten ötürü nope için de beklentim yüksek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir