Onur Saylak ve Hakan Günday İmzalı Boğa Boğa'dan İlk Fragman 1 – Boga Boga 2023 1

Onur Saylak ve Hakan Günday İmzalı Boğa Boğa’dan İlk Fragman

22 Mart 2023

Onur Saylak ve Hakan Günday imzalı, Kıvanç Tatlıtuğ ve Funda Eryiğit’in başrollerini paylaştığı Boğa Boğa’nın ilk fragmanı yayınlandı.

Prömiyerini 42. İstanbul Film Festivali kapsamında 15 Nisan’da gerçekleştirecek olan film, aynı zamanda festivalin Ulusal Yarışma bölümünde de yarışacak.

Netflix, yönetmenliğini Onur Saylak’ın, senaryo yazarlığını Hakan Günday’ın üstlendiği, başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Funda Eryiğit’in paylaştığı yeni filmi Boğa Boğa’nın ilk resmi fragmanını ve görsellerini paylaştı. Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği ve 21 Nisan’da Netflix’te yayınlanacak filmin oyuncu kadrosunda Gürgen Öz, Müge Bayramoğlu ve Onur Gürçay gibi isimler yer alıyor.

Boğa Boğa Hakkında

Onur Saylak ve Hakan Günday İmzalı Boğa Boğa'dan İlk Fragman 2 – Boga Boga 2023 3

İstanbullu bir çift olan Yalın ve Beyza, Assos’ta bir köye taşınır. Yeni bir hayata başlamak üzere buraya gelmişlerdir. Ancak ilk günden itibaren köylüler Yalın’a olumsuz ve tehditkâr biçimde yaklaşır. Çok geçmeden bu tepkilerin şiddeti hızla yükselir ve bir gün Yalın, bir gencin saldırısına uğrar. Bu saldırıyla birlikte Yalın’ın gerçekte kim olduğu ortaya çıkacak ve köy halkıyla arasında gizli bir savaş başlayacaktır.

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]

Boğa Boğa

Yönetmen: Onur Saylak
Senaryo: Hakan Günday
Oyuncu Kadrosu: Kıvanç Tatlıtuğ (Yalın), Funda Eryiğit (Beyza), Gürgen Öz (Daim), Müge Bayramoğlu (Nehir), Onur Gürçay (Selami), Aşkın Şenol (İrfan), Hayat van Eck (Gaza), Kerem Arslanoğlu (Cevdet), Onur Akgülgil (Cezmi), Ahmet Baki Kurtuluş (Remzi), Nadi Güler (Ayhan)
Yapımcı: Kerem Çatay
Yapım Şirketi: Ay Yapım

[/box]

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir Cevap Yazın

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

The OA 1. Sezon İncelemesi 3 – The OA 1

The OA 1. Sezon İncelemesi

The OA kusursuz bir dizi değil ama merkezinde yer alan
Emin Alper’in Yönettiği Mistik Polisiye Dizi Alef 4 – Alef oyuncular 1

Emin Alper’in Yönettiği Mistik Polisiye Dizi Alef

Emin Alper’in yönetmen koltuğunda oturacağı, FX ve BluTV’nin yeni mistik