Pavyon Dünyasının Kapıları Bir Kez Daha Aralanıyor 1 – BluTV Pavyon 1

Pavyon Dünyasının Kapıları Bir Kez Daha Aralanıyor

9 Haziran 2021

Pavyon dünyasının kapıları bir kez daha aralanıyor! BluTV’nin dikkat çeken belgeseli Pavyon’un ikinci sezonu 25 Haziran’da başlıyor.

Online video platformu BluTV’nin izleyenleri bambaşka bir dünyanın içine çeken belgesel serisi Pavyon’un ikinci sezonundan ilk tanıtım yayınlandı. Pavyon aleminin bilinmeyenlerinin gerçekçi bir dille seyirciye aktarıldığı, izleyenlerin ise müzik ve dansa doyduğu, 25 Haziran’da başlayacak belgesel serisinin ikinci sezonu yine keyifli dakikalar vadedecek.

Pavyon Dünyasının Kapıları Bir Kez Daha Aralanıyor 2 – BluTV Pavyon 2

BluTV’nin izleyenlere bambaşka bir dünyanın arka planını sunan belgesel serisi Pavyon, yayınlanmaya başladığı ilk günden bu yana gerçekçiliği ve samimiyetiyle herkesin beğenisini topladı. Pavyon kültüründen pavyon adabına kadar birçok detayın masaya yatırıldığı ilgiyle takip edilen belgesel serisinin ikinci sezonu ise 25 Haziran’da dijital platformda seyirciyle buluşacak. Serinin ikinci sezonundan yayınlanan tanıtım, Pavyon’un renkli dünyasından kesitler sunarken ekibin özlenen karakterlerinin neşeli halleri yeni sezona dair heyecanı artırdı.

Pavyon dünyasının kapıları bir kez daha aralanıyor. Yapımcılığını Sami Öztürk’ün üstlendiği; Ilgazlı Şef Maraz, Şizofren Burak, Kuzeyin Cadısı Ezo, Kirli Dilek, Piç Adem gibi nevi şahsına münhasır karakterleri ve ilginç hikayeleriyle pavyon kültürünün perde arkasını izleyenlerle buluşturan Pavyon’un merakla beklenen ikinci sezonu 25 Haziran’da sadece BluTV’de!

Pavyon Dünyasının Kapıları Bir Kez Daha Aralanıyor 3 – BluTV Pavyon 4

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Masum Değiliz, Hiçbirimiz! 4 – 16110386 1298025136956779 6067072662050439168 n

Masum Değiliz, Hiçbirimiz!

TV’de özlediğimiz ama izleyemeyeceğimiz her şey. Masum yabancı benzerlerinden zerre
BluTV’nin Yeni Özel Yapımı Börü 2039 Geliyor 5 – BluTV BORU 2039

BluTV’nin Yeni Özel Yapımı Börü 2039 Geliyor

BluTV’nin yeni özel yapımı Börü 2039, seyircisine karanlık ve nefes